Дари й таланти дані нам не тільки для власної вигоди

Share

«Я завжди дякую моєму Богові заради вас за благодать Божу, що була вам дана в Христі Ісусі, бо ви в Ньому всім збагатились, – усяким словом і всяким знанням, згідно з тим, як Христове свідоцтво утвердилося між вами. Тим то не бракує жадного дару ласки вам, що очікуєте об’явлення Господа нашого Ісуса Христа» (І Кор. 1:4-7).

Бог створив кожного із нас із різноманітними дарами, талантами, здібностями й уміннями. Всі ми володіємо такими здібностями, як: мислення,  рішучість, відвертість, взаємодопомога.

Ці дари й таланти – це неперевершений результат Божого творення. Проте Господь сформував нас не тільки для власної вигоди й добра. Наш потенціал, наші дари й таланти мають служити не тільки для власної користі, але для розвитку й добра інших, наших ближніх.

У кожної людини є щось таке, що відрізняє її від інших, що дозволяє їй бути особливою, що дійсно у неї добре виходить й приносить їй насолоду. То чому Господь створив нас саме такими? Він прагне, щоби ми використовували свій дар для добра інших. Як саме? Ми можемо розпочати з малого: використовувати свої дари для навернення інших людей до Ісуса, ми можемо перетворитися на послів миру, любові й справедливості. Таким чином ми будемо з користю використовувати свої дари й таланти, а не розтрачувати їх намарно.

Бог дав нам ці здібності не для того, щоби ми їх використовували тільки для себе. Апостол Яків говорить: «Хто, отже, знає, що має добро чинити, а його не чинить, – гріх тому!» (Як. 4:17). Не розтрачуймо наші Богом дані таланти намарно. Використовуймо їх для нашого спасіння, для служіння іншим, для прослави Бога у нашому світі.

Фото ілюстративне із сайту Pixabay

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *