Хто така Марія Магдалина?

Share

Марія Магдалина була відданою послідовницею Ісуса. Проте ми знаємо, яким важким було її життя. Біблія говорить, що Ісус вигнав із неї сім бісів: «Марія, звана Магдалина, з якої вийшло сім бісів» (Лк. 8:2). Не зважаючи на це, вона стає найвідданішою ученицею та близьким другом Христа. Коли Ісуса розп’яли, Марія сміливо стояла при хресті та спостерігала за Його муками.

Вранці, у час Христового воскресіння, вона пішла до гробу разом з іншими жінками, щоби приготувати Його тіло до поховання. І там вона стала учасником та свідком найбільшого чуда в історії людства. Коли вона побачила, що камінь відвалений від гробу, і поглянула всередину, то зустріла там двох ангелів, котрі сповістили про Христове воскресіння. А коли повернулася, то побачила і Самого Ісуса, Котрий покликав її: «Маріє!».

Вона була наскільки здивована й розгублена, що намагалася торкнутися Ісуса. Проте Він попередив її: «…Маріє!». А та обернулась та до нього по-єврейському: «Раввуні!» – що у перекладі означає: «Учителю!». А Ісус їй каже: «Не стримуй мене, не зійшов бо я ще до Отця мого, але йди до моїх братів і повідай їм: Іду я до Отця мого й Отця вашого, до Бога мого й Бога вашого» (Ів. 20:16-17). Марія стала не тільки основним свідком Воскресіння, але й отримала завдання розказати про це учням.

В дні Ісуса жінкам не дуже довіряли. Проте Ісус порушує цю традицію і кличе саме жінку до проголошення чудової новини. Марія нагадує кожному із нас, що Ісус продовжує кликати зломлених, відкинених, неважливих людей до проголошення та розповсюдження Його Благої Новини.

Можливо Вас зацікавлять ці публікації:
Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.