Ким хвалитися?

Share

Апостол Павло, розпочинаючи своє послання до Коринтян, пише про багатство: «Завжди дякую моєму Богові заради вас за благодать Божу, що була вам дана в Христі Ісусі, бо ви в ньому всім збагатились, – усяким словом і всяким знанням, згідно з тим, як Христове свідоцтво утвердилося між вами. Тим то не бракує жадного дару ласки вам, що очікуєте об’явлення Господа нашого Ісуса Христа» (І Кор. 1:4-7).

Пророк Єремія також підкреслює тему багатства: «Хто хвалиться, хай хвалиться тим, що розуміє і знає мене, що я – Господь, який творю милость і суд, і справедливість на землі; мені бо це до вподоби, – слово Господнє» (Єр. 9:23).

У людини є схильність хвалитися. Навіть сьогодні ми чуємо по наших Церквах, як християни хваляться. Проте, на жаль, зовсім не Ісусом Христом, не добрими справами, але своїми людськими здобутками та багатством.

Кожен із нас повинен хвалитися тим, що всі ми належимо до Ісуса, що віримо та любимо тільки Його. Адже ми покликані бути єдиними, тільки в єдності із Христом. Ми повинні відображати Його благодать, даруючи її усім тим, хто перебуває біля нас.

Наше бажання та молитва повинні фокусуватися тільки на Ньому, а не на наших відмінностях. До кожного із нас звертається псальмоспівець: «Як добре і як любо, коли брати живуть укупі!» (Пс. 132:1). Живімо вкупі, живімо в любові один до одного, благословляймо, а не проклинаймо, допомагаймо, а не ігноруймо, щоби бути гідними послідовниками нашого Спасителя.

Фото ілюстративне, створене:Book photo created by freepik – www.freepik.com

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *