Молитва – наша VIP-перепустка до Бога…

Share

Можливо, ми і не відчуваємо себе VIP-персоною, але ми нею є. Якщо ми спілкуємося із Богом, то у кожного із нас є доступ, завдяки Його Духу, до всіх сфер нашого життя.

У Святому Письмі є чудова історія, в якій Арамійський цар весь час провалює всі свої плани із захоплення Ізраїлю. Він засмучений. Він переконаний, що серед його війська знаходиться зрадник, тому вимагає пильно стежити за кожним, щоби знайти шпигуна.

«Одного разу, коли арамійський цар воював проти Ізраїля, порадив він своїм слугам: «Зробіть засідку ось там і там». Та Божий чоловік послав до ізраїльського царя сказати: «Бережись проходити тим місцем, бо арамії сидять там у засідці». Ізраїльський цар послав вивідати те місце, що вказав йому Божий чоловік. І так попереджав він його, і цар устерігся. Так не раз і не два. Серце арамійського царя стривожилось цим. Скликав він своїх слуг і каже до них: «Чи не могли б ви мені сказати, хто мене зраджує ізраїльському цареві». Один із його слуг відповів: «Та ніхто ж інший, пане мій, царю, як пророк Єлисей, що в Ізраїлі! То він доносить ізраїльському цареві навіть слова, які ти промовляєш у себе в спальні» (ІІ Цар. 6:8-12).

Єлисей, пророк і Божа людина, яку попередив Сам Всемогутній Господь. Адже Бог може бачити все, навіть приховане та таємне, бо Він скрізь перебуває і все наповнює. Куди ж тоді ми можемо податися, щоби сховатися від Божого Духу? Звичайно, що нікуди. Втікати ми не маємо куди. В цьому переконався і сам Йона. Бог був навіть там, в глибинах морських, щоби піклуватися про нього в череві кита.

Бог бачить все, все знає та чує кожне наше слово, сказане в зачиненій кімнаті.

Бог проходить крізь стіни…         

На Арамійському царі історія Божої всемогутності не закінчується. Месія, Ісус Христос, продовжує викликати збентеження в Новому Завіті. Він був мертвим та похованим, Він воскрес та з’явився своїм учням у зачиненій кімнаті.

«Коли ж вони так говорили, сам Ісус став посеред них і до них каже: «Мир вам!». Вони ж, налякані та повні страху, думали, що духа бачать. Та він сказав їм: «Чого стривожились? Чого ті сумніви постають у серцях ваших? Гляньте на мої руки та на мої ноги: це ж я сам. Доторкніться до мене та збагніть, що дух тіла й костей не має, як бачите, що я їх маю». Сказавши це, він показав їм руки й ноги. А як вони з радощів не йняли йому ще віри й чудувались, він сказав: «Чи маєте ви тут що їсти?». Вони подали йому кусень печеної риби» (Лк. 24:36-42).

Учні думали, що Ісус – це примара, безтілесний дух. Вони не усвідомлювали, що перед ними стоїть Творець та Спаситель світу. Його не можуть зупинити жодні перешкоди, стіни чи межі. Наш Господь проходить крізь стіни.

Богу не потрібно прослуховувати телефони чи встановити відеоспостереження, щоби знати, що відбувається на зустрічах високих чиновників. Йому не потрібен спеціальний пропуск, щоби бути серед високоповажних гостей. Адже Він завжди там, постійно. Він не просто VIP-персона, Він – MIP-персона, найважливіша особа, котра має доступ до всіх сфер життя.

Дивне це все: до нас звернені Божі вуха і Він уважно слухає нас, кожного із нас.

Всемогутній і всюдиприсутній Бог може творити чуда, де тільки завгодно, коли завгодно і з ким завгодно. Ми можемо тільки попросити Його в своїй молитві почати діяти. Ми можемо попросити Його розпочати Свою справу у вищих ешелонах влади. І Він почне творити: скрізь і всюди.

Більш того, подібно до Єлисея, ми можемо запитати Бога про Його розуміння того, що твориться за кулісами. Істину стає все важче розпізнати, але Бог бачить усе. Він знає, хто і що сказав, хто і що зробив, що відбувається в серцях та думках лідерів світу. Він знає, що буде дальше. Нам потрібно тільки уважно прислухатися до Його слів, щоби ми стали готовими до дій, відповідно до Його Святої волі.

Не переставаймо молитися, не закопуймо цей великий скарб, який у нас є. Наша молитва – це наша VIP-перепустка у всі сфери Божого життя.

«Коли ж ви в мені перебуватимете, і мої слова в вас перебуватимуть, – просіть тоді, чого лиш забажаєте, і воно здійсниться для вас. Тим Отець мій прославляється, коли ви плід щедро приносите, – тож і учнями моїми станете» (Ів. 15:7-8).

Фото ілюстративне: Freepik

Vintage photo created by jcomp – www.freepik.com

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *