На що здатна Любов?

Share

Господь посилає кожному із нас тільки те, що нам найбільше потрібно у житті. І Він дає нам ще одну силу, яка здатна витримати і бурі, і важкі часи –любов.

Любов активну й дієву. Вона стає для нас найдорожчим скарбом. І носить усім відоме ім’я – Ісус.

«І ми бачили і свідчимо, що Отець послав Сина – Спаса світу. Хто визнає, що Ісус – Син Божий, Бог у тому перебуває, і він у Бозі. Ми пізнали й увірували в ту любов, яку Бог до нас має. Бог є любов, і хто перебуває в любові, той перебуває в Бозі, і Бог перебуває в ньому. Любов у нас звершується в тому, що ми маємо довір’я в день суду, бо як він є, так і ми в цьому світі. Страху нема в любові, а, навпаки, досконала любов проганяє геть страх, бо страх має в собі кару, а хто боїться, той недосконалий у любові. Ми любимо, бо він перший полюбив нас» (І Ів. 4:14-19).

І тут все дуже просто, бо Любов – це Ісус, а Ісус – це Любов. Господь допомагає нам усвідомити й прийняти цю Любов. І Він постійно нагадує, що незалежно від того, що ми переживаємо, Його любові достатньо для того, щоби ми могли все подолали.

І Його любов заходить дуже далеко. Вона зайде у глибини морські – і витримає міць океанських хвиль. Немає такого глибокого океану, куди б не могла досягти любов.

Любов мандрує світом і шукає серце, котре її потребує. Вона приносить мир, спокій та насичує милосердям. І немає такого закутка на землі, куди б вона не потрапила.

Любо долає мовчання, щоби торкнутися ніжного серця. Вона дивиться скрізь недоліки та бачить потребу пораненої душі.

Любов не боїться страху та небезпек. Вона завжди входить у двері невідомого. І немає такої відстані, яку б не змогла здолати любов.

Любов вривається у найтемнішу темряву й приносить тепло, світло та радість. Навіть найчерствіші серця тануть, мов віск, у присутності любові.

Любов зцілює біль минулого і дарує щасливе майбуття. Любов ніколи не зникне, ніколи не пропаде, ніколи не закінчиться.

Кораблі можуть плисти будь-куди, їх може охопити буря, може подути сильний вітер, може випасти сніг. Проте завжди сходить сонце і блищить місяць. І куди б вони не відпливли любов віднайде їх. І куди б ми не відійшли любов завжди знайде нас. Бо вона може зайти дуже далеко.

Зображення ілюстративне – Pixabay

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *