Велике доручення для нас

Share

«Ісус же приступив і промовив до них: «Дана мені всяка влада на небі й на землі. Ідіть, отже, і зробіть учнями всі народи: христячи їх в ім’я Отця і Сина і Святого Духа; навчаючи їх берегти все, що я вам заповідав. Отож я з вами по всі дні аж до кінця віку» (Мт. 28:18-20).

Сьогодні, як ніколи, кожен із нас потребує Ісуса. Наш світ, занурившись у темряву, страждання, війни, наскільки відійшов від Бога, що вже й не бачить дороги до Нього.

А Ісус не перестає говорити. Він дав кожному із нас велике доручення: «Дана мені всяка влада на небі й на землі. Ідіть, отже, і зробіть учнями всі народи: христячи їх в ім’я Отця і Сина і Святого Духа; навчаючи їх берегти все, що я вам заповідав. Отож я з вами по всі дні аж до кінця віку» (Мт. 28:18-20).

Яким тоді є наше доручення? «Ідіть».

І це не пропозиція. І це не питання вибору. Якщо ми вважаємо себе дітьми Божими, то і Він очікує від нас не того, що ми будемо стояти чи повзти, а йти.

Наше завдання є дуже непростим – іти та бути Його учнями. Учень – це той, хто виконує п’ять справ: знати та любити Бога, зростати духовно, служити Богу, ділитися Благою Новиною та поклонятися Йому усім своїм серцем.

Велика відповідальність покладена на кожного із нас. Ми повинні піти та стати Його учнями. Всі народи мають дізнатися про нашого доброго й люблячого Бога. Навіть ті країни, котрі так вороже відносяться до християн. Навіть ті країни, в яких нестабільна політична ситуація. Усі, без винятку, країни повинні пізнати нашого Бога.

Світ так потребує Ісуса, що у нас не залишилося часу для бездіяльності. І ми повинні встати та ділитися благою новиною. Якби нам були відомі ліки проти невиліковних хворіб, то було б неприпустимо не поділитися ними з тими, хто терпить великі муки й страждання.

У кожного із нас є ліки, які виліковують людські серця, які допомагають відновити та оздоровити людське життя. Ці ліки – це наш Спаситель. Адже люди потребують Ісуса. Люди потребують прощення. Вони потребують визволення від свого минулого та дороговказу у теперішньому. І кожен із нас може їм допомоги.

Бо, за словами євангелиста Івана: «Не послав Бог у світ Сина світ засудити, лише Ним – світ спасти» (Ів. 3:17).

Зображення ілюстративне: Mario Cesar – Pixabay

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *