Виконуй перед Богом свої обіцянки

Share

«Коли ти обречешся обітом перед Богом, не гайсь його виконати: Бог бо не любить дурнів; що обіцяв ти, те виконай» (Проп. 5:3).

У своїх проханнях ми дуже багато обіцяємо Богові. Коли ми, в черговий раз, навернулися до Ісуса, то пообіцяли йти за Ним, пообіцяли жити за Його правилами, законами та нормами. І щойно минули випробування, ми так швидко усе забули.

Для того, щоби виконати перед Богом свої обіцянки, нам насамперед потрібно оминати та втікати від спокус, пристрастей та поганих звичок.

 Святе Письмо наголошує, що нам слід робити під час спокус. Нам потрібно «…утікати від них. Шукати праведності, побожності, віри, любові, терпеливості, лагідності» (І Тим. 6:11).

Якщо ж ми потрапили у пастку тієї чи іншої спокуси, нам потрібно докласти сил, щоби якнайшвидше подолати дану ситуацію. Іншими словами, нам потрібно якомога швидше втікати від спокуси. І ніколи з нею не сперечатися, не боротися, не ігнорувати.

Якщо щось непристойне побачили у телевізорі, то слід дану програму перемикнути. Якщо є залежність від алкоголю, то потрібно оминати бари й кафе, де є великий ризик зустріти дану спокусу. Одним слово: слід втікати від спокуси. Слід оминати ідолів, які затьмарюють Бога. Бо все, що ми ставимо вище за Бога – це і є ідолами. Можливо нашим ідолом є праця. А може це краса? Чи улюблений актор, спортсмен чи заняття?  Знаменитість? Соціальні мережі?

Якими б не були наші ідоли чи спокуси, стратегія залишається тільки одна: втікати від них. Не сперечатися, не боротися – просто втікати. Якщо ви не хочете, щоби вас кусали бджоли, то вам потрібно зробити тільки одне: відійти  від їхнього вулика.

І пам’ятаймо, дуже важливо є виконувати свої обіцянки перед Богом. Якщо ми її дали, то поспішімо виконати.

Зображення ілюстративне – Freepik

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.