Як приготуватися до другого приходу Христа

Share

Впродовж Свого земного життя Ісус неодноразово піднімав питання про небо та ад. У Святому Письмі ми знаходимо дуже багато Його настанов та зауважень. І ми бачимо, що Він говорить про ад більше, аніж про небо. І завжди Його слова звучать лагідно та турботливо.

Ісус завжди застерігає людей, просить покаятися, щоби отримати дар спасіння і оминути праведний Божий гнів. Ісус оплакує Єрусалим, бо бачить, що люди самі на себе накликають біду, відкинувши Його, як Месію та Бога. І Він оплакує кожну людську душу, котра відкидає Його і підпадає під страшний суд.

Сьогодні ж ми очікуємо на Його повернення. І чуємо Його слова, котрі попереджають нас про неправдивих учителів та проповідників. Ісус просить нас не гаяти час, а щиро каятися та прийняти Його план спасіння. Бо тільки з Ним ми можемо оминути праведний Божий гнів.

Послання Ісуса у притчі про десять дів.

Ця притча відома нам (див. Мт. 25:1-13). У ній Ісус нам говорить про правдиве приготування до Його приходу. Усі очікували, що весілля розпочнеться у призначений час, але наречений запізнився. Він прибув набагато пізніше, аніж усі очікували – опівніч.

Десять дів – це усі ми, усі християни, котрі очікують повернення Христа. Було п’ять дів мудрих і п’ять – нерозумних. П’ять мудрих дів принесли додатку олію для своїх лампад на випадок, якщо наречений запізниться. Коли ж він прибув опівночі, вони були до цього готові. П’ять нерозумних дів були захоплені зненацька, і поки вони купляли олію, двері зачинилися, і вони не змогли потрапити на весілля.

«Господи, Господи, відчини нам! А Він у відповідь їм мовить: Істинно кажу вам: Я вас не знаю» (Мт. 25:11-12).

Що є спільного у мудрих та нерозумних дів? Всі вони були покликані і всі вони відгукнулися на запрошення. Всі вони вірили, що наречений прийде. Всі вони заснули. Проте опівночі, коли прибув наречений, схожість між ними зникла. Тільки п’ять мудрих дів були готовими до Його приходу.

Час приходу Христа буде таким несподіваним. Про ті дні Ісус попереджає нас: «Через те, що розбуяє беззаконня, любов багатьох охолоне. Але хто витримає до останку, той спасеться» (Мт. 24:12-13).

Чимало християн є дуже схожими до цих нерозумних дів із притчі. Вони заснули і зовсім не готуються до Його приходу. Час прокидатися. Час готуватися до Його повернення. Час просити Господа укріпити нашу віру й подати силу, котра допоможе трудитися для Царства Небесного. Час очікувати, що Наречений прийде у будь-який момент.

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *