Як залишатися переможцем у житті

Share

«Але ти, Господи, щит мій навколо мене, ти моя слава, підносиш голову мою вгору» (Пс. 3:4).

Неважливо, які ми сьогодні переживаємо труднощі, які випробування та перешкоди зустрічаються на нашому шляху, нам потрібно перейти від проблеми і подивитися на Царя Ісуса, сфокусувати свій погляд на Тому, Хто нас створив.  І тоді ми зможемо укріпитися на преобразитися із слави у славу. Всі наші труднощі, обставини та випробування будуть використані, щоби перемінити нас в Його любові.

«Я шукав Господа, і він почув мене; і звільнив мене від усіх моїх страхів. Гляньте на нього й розвеселіться, обличчя ваше нехай не соромиться» (Пс. 34:5-6).

Святе Письмо також наголошує, що, чи то минуле, теперішнє чи майбутнє, – ми завжди будемо перемагати у Христі. Та й сьогодні ми перемагаємо у Ньому.

«Але в усьому цьому ми маємо повну перемогу завдяки тому, хто полюбив нас. Бо я певний, що ні смерть, ні життя, ні ангели, ні князівства, ні теперішнє, ні майбутнє, ні сили, ні висота, ні глибина, ані інше якесь створіння не зможе нас відлучити від Божої любові, що в Христі Ісусі, Господі нашім» (Рим. 8:37-39).

Ми переможемо усі наші біди, випробування, страхи та горе. Тільки потрібно триматися за Слово Боже, не дозволяти чомусь другорядному полонити нас.  Залишившись вірними Богові, Він Сам допоможе нам піднятися і подолати будь-яку проблему.

«І витягнув мене з погибельної ями, з багнистого болота, і поставив на скелю мої ноги, ствердивши мої кроки» (Пс. 40:3).

Впродовж усього свого життя продовжуймо уповати на Нього. Продовжуймо кормитися Його Словом. Продовжуймо розмовляти з Ним у молитві. Продовжуймо очищати та укріплювати нашу віру. Відмовмося від усього, що може нас відволікати, стримувати, відвертати від істини, віри та правди. Відкиньмо зі свого життя усе, що може нас зруйнувати та спустошити. І продовжуймо прославляти  Господа та пам’ятаймо, що та сила, котра воскресила Ісуса із мертвих, знаходить у кожному із нас.

«І коли Дух того, хто воскресив Ісуса з мертвих, мешкає у вас, то той, хто воскресив Христа з мертвих, оживить і ваші смертні тіла Духом своїм, що живе у вас» (Рим. 8:11).

Усі ми переможці. Наша перемога неминуча. Ми можемо усе в Христі Ісусі.

«Я можу все в тому, хто укріплює мене» (Фил. 4:13).

Посвячуймо Ісусові усе наше життя. Молімося щиро та віддано. Увесь свій час віддаваймо Богові, а Він Сам буде постійно нас піднімати і перемагати у будь-якій гнітючій ситуації.

«Що скажемо на це? Коли Бог за нас, хто проти нас?» (Фил. 4:13).

Зображення ілюстративне Barbara Jackson – Pixabay

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *