Звідки знаємо, що ми є дітьми Божими?

Share

Існує два способи, через котрі Святий Дух діє, переконуючи нас, що ми відкуплені Христової кров’ю та врятовані від вічної загибелі.

Він провадить нас. Він веде нас до того, щоби ми зненавиділи свій гріх та боролися з ним. Чи слухаємося ми Його та йдемо за Ним? Чи ненавидимо свій гріх та боремося з ним? Адже гріх легко може завести нас в погибель. Він – найбільша проблема світу. Чи ненавидимо ми його? Чи ведемо проти нього війну? Якщо так, то Святий Дух голосно свідчить у нашому житті, проголошуючи: «Ти – мій!». Кожна людина, котру провадить Святий Дух і є сином Бога Живого.

Чи звертаємося ми до Нього, прохаючи про допомогу? Апостол Павло сказав: «Авва» замість простого слова «Отче», бо відчув у своєму житті свідчення Святого Духа.

Дух Святий бажає, щоби наше серце стало схожим на серце дитини: «Якщо ви не навернетеся і не станете, як діти, не ввійдете в Небесне Царство» (Мт. 18:3). Адже дитина – це маленьке, крихітне, безпомічне створіння, котрому потрібна стороння допомога. Так і ми, повинні стати тими малими дітьми, щоби зрозуміти, що нам так потрібна Божа допомога.

Якщо ми ненавидимо гріх, якщо стали схожими до дитини, з сокрушеним серцем, волаючи до Бога про допомогу, то ми, нарешті, наблизилися до християнського ідеалу. Ми можемо сміло називати себе християнами.

Фото ілюстративне:4653867для сайтуPixabay

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *