Хресна дорога на місці загибелі сотні Чайки

Share

«Візьми свій хрест і йди за мною…»  (Мр. 8:34).

9 квітня 2017 року відбулася Хресна Дорога у лісі на місці загибелі сотні “Чайки”, в селі Верхній Майдан, яку очолив о. Михайло Федорів.

Хресна Дорога дає можливість кожній людині, яка нею простує, переосмислити своє життя, покаятися у своїх гріхах, особливо в час Великого Посту, щоби з відновленим життям та чистим сумлінням зустріти Воскресіння Христа Господа.

Мандруючи цією Хресною Дорогою, парафіяни бажали більш наблизитися до Бога, пережити ті муки та страждання, які відчував Христос Спаситель під час Своєї Хресної Дороги, несучи на своїх раменах гріхи цілого людства. Люди молилися за прощення своїх гріхів, за мир на нашій багатостраждальній Україні, за припинення війни на Сході, за збереження життів для мужніх захисників Батьківщини, за мир та спокій у кожній сім’ї та цілому світі.

 Стації Хресної Дороги, під спів церковного хору, читали: працівники Сільради, депутати, медичні працівники, вчителі, працівники бібліотеки, учасник АТО, молодь та жителі села.

На завершення Хресної Дороги отець Михайло звернувся із проповіддю до учасників ходи, подякував їм за спільну молитву та розважання, наголосив на важливості Страсного Тижня, щоби згодом велично зустріти Воскресіння Христа.

 Для прес – служби деканату Галина  Костюк

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *