Конференція про мирянське служіння в УГКЦ

Share

В Прокатедральному Соборі Благовіщення Пречистої Діви марії м. Надвірна відбулась конференція про мирянське служіння. На конференції були присутні представники церковних громад Надвірнянського району (Надвірнянського, Пнівського, Тесменичанського, Ланчинецького деканатів).

Конференція розпочалась із Молебня до Христа Милосердного, який служив правлячий Архиєрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Василій Івасюк у співслужінні отців-деканів. У вступному слові владика Василій звернувся до вірних з наукою про служіння в церкві.

Протосинкел Коломийсько-Чернівецької єпархії отець-мітрат Богдан Іванюк закликав вірних впроваджувати у життя стратегію розвитку УГКЦ «Жива парафія місце зустрічі із Живим Христом». Також було представлено статути Парафіяльних та Економічних рад. Про фінансове життя розповів економ Коломийсько-Чернівецької єпархії отець-мітрат Микола Романенчук.

Завершилась конференція спільною молитвою за мир в Україні, в кінці якої владика Василій всім присутнім уділив своє Архиєрейське благословення.

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.