Молодь Назавизова провела вихідні із Богом

Share

Молодь парафії Усікновення Голови Івана Хрестителя парафії  с. Назавизів десятилітній ювілей посвячення церкви відзначила «Веселими вихідними з Богом» (25 – 27 серпня).

Близько сорока юних парафіян брали участь в таборі. Кожен їхній день розпочинався із спільної молитви.  Опісля на дітей чекали різноманітні вікторини, конкурси, запальні та рухливі банси,  командні ігри, і, звичайно, катехизація.

Найприємнішим днем табору стала неділя.  Одягнувши вишиванки, учасники табору взяли активну участь у Божественній Літургії, в часі якої зустрілися із Євхаристійним Христом.

У післяобідній недільний день на закінчення табору відбувся чудовий концерт,  який за короткий період зуміли підготувати учасники для своїх батьків та громади села.

Можемо із певність сказати, що такі прицерковні табори є надзвичайно важливими для духовного та морального розвитку молоді. Таким чином молодь росте та розвивається у атмосфері любові та взаємоповаги і має відповідну суспільну зайнятість, а в особливіший спосіб тішить те, що молодь горнеться до Церкви і це спонукає їх глибше вивчати та пізнавати Бога.

Дякуємо Богові та усім, хто долучився до проведення цьогорічного табору.

о. Василь Штангрет

 

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.