Посвячення цвинтаря
21 вересня у м. Надвірна відбулось посвячення нового цвинтаря.
Чин освячення очолив декан Надвірнянський о. Андрій Бакота у співслужінні о. Олега Траска (УПЦ КП) та о. Андрія Василіва.
Серед присутніх були мер м. Надвірна Зіновій Мирославович Андрійович та вірні.








