“Священник – це джерело любові і духовного життя” – зустріч владики Василія Івасюка із духовенством

Share

Початок Великого Посту – час покаяння та молитви, час для відновлення й освячення свого життя, час  любові й милосердя.

Кожен із нас має гідно підготуватися і пройти ці страсні дні в любові й мирі, а головне тиші свого життя й душі. Бо тільки в тиші промовляє до нас Господь. День за днем, йдучи дорогою Великого Посту, несучи покаянний подвиг, ми будемо прямувати на зустріч із Воскреслим Христом..

Сьогодні, 12 березня 2021 року, преосвященний владика Василій (Івасюк), як добрий та люблячий батько, відвідав священиків Надвірнянського, Пнівського, Яремчанського та Ланчинецького протопресвітеріатів. Своїм візитом він подав їм науку, настанови, а головне слова підтримки та підбадьорення, наголосивши, що «…гідність прийнятого священства залежить не від строгості, а від вміння прощати, просити прощення та вміло навчати й проповідувати Слово Боже. Проповідуйте у храмах, вдома, суспільних місцях, гостинах – скрізь, де тільки можливо рятуйте людей благодаттю Христовою».

Владика Василій у співслужінні отців-протопресвітерів (о. Андрія Бакоти, о. Богдана Михайлини, о. Василя Ткачука, о. Василя Панівника, о. Богдана Скірчука) та священиків помолились молебень до Христа Чоловіколюбця, а опісля відбувся Чин Всепрощення.

У слові до священиків, цитуючи Святе Писання, владика наголосив: «… через багато страждань нам треба увійти в Царство Боже» (Дія. 14:22). І так важливо у ці дні «здобувати перемогу над своїм язиком, не судити ближнього, не робити різної підлості, не очорнювати, не обманювати, не говорити неправди, не доносити фальшиво на свого ближнього, не звеличуватися ні над ким, не принижувати нікого, не лихословити, не гордитися, а докладати усіх зусиль, щоби витягнути свого брата із гріховного бруду».

На кінець своєї проповіді Владика Василій наголосив, що «кожну людину чекає Суд Божий, тому так важливо перепросити своїх рідних, близьких, друзів та парафіян, відпустити із серця непрощення й пробачити усіх, хто скривдив, щоби гідно зустріти величне Христове Воскресіння».

о. Микола Гаврилюк

Більше фото

 

 

 

 

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.