У Коломиї пройшов єпархіальний Собор

Share

22.02.2020 р. Б., в м. Коломия в Катедральному Соборі Преображення Господнього відбувся Єпархіальний Собор, присвячений масштабній та глобальній темі «Еміграція, поселення і глобальна єдність Української Греко-Католицької Церкви».

Собор розпочався із молебня до Святого Духа, котрий відслужив у співслужінні священиків Правлячий Архиєрей Коломийської єпархії Кир Василій Івасюк. У своєму слові до присутніх владика Василій зазначив що Церква покликана підтримати своїх вірних які далеко від України шукають працю та заробіток. Не дати їм забути любов до України, мови, культури, Євангелія та Христової віри.

Наша Церква повинна невпинно мандрувати вслід за своїми синами та дочками, котрі покидають рідну землю в пошуку гідного та кращого майбуття для себе і своїх дітей. Вона має дбати та піклуватися про спасіння людських душ, несучи Слово Боже туди, де його ще не чули, пропагуючи власну мову, віру та обряд.

Всі напрацювання нашого єпархіального собору будуть передані на Патріарший Собор котрий відбудеться в серпні цього року і буде проходити під гаслом: “Церква є завжди і всюди з тобою”.

В єпархіальному соборі взяли участі представники нашого деканату, зокрема о. Андрій Бакота, о. Микола Гаврилюк, о. Василь  Штангрет, п. Надія Пицюк, п. Тетяна Насадюк та п. Лілія Івасик.

Фото Прес-служба Коломийської єпархії УГКЦ

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.