В церкві Воздвиження Чесного Хреста м. Надвірна пройшли урочистості з нагоди храмового празника

Share

27 вересня 2021 р. Б. – особливий та визначний день для парафії Воздвиження Чесного Хреста, бо цього дня вони не тільки возвеличують, поклоняються та Воздвиження Чесного Хреста прославляють Господній Хрест, але й святкують соє храмове свято.

Божественну святкову Літургію очолив о. Андрій Бакота, протопресвітер Надвірнянського протопресвітеріату, у співслужінні із о. Віктором Прийдуном, економ Коломийської єпархії, о. Богданом Михайлиною, протопресвітером Пнівського деканату, о. Ігорем Шліхуткою, парохом храму Воздвиження Чесного Хреста, о. Михайлом Мільчаковським сотрудником церкви Воздвиження Чесного Хреста та чисельним духовенством Надвірнянського протопресвітеріату.

У своєму слові о. Андрій наголосив на значенні Господнього хреста у житті кожного християнина. Для кожного із нас важливе є носіння нашого хреста. І, ким би не був цей хрест: важким чи легким, всіяний труднощами та перешкодами, із хворобами та терпіннями, ми маємо нести його без нарікань та смутку. Бо саме від його важкості, від його довжини та ширини залежить наше спасіння.

Опісля священики провели на вулиці Чин освячення води, опісля чого окропили всіх присутніх біля старенької Надвірнянської святині. о. Ігор Шліхутка щиро подякував усім священикам та присутнім за чудове та піднесене богослужіння.

Більше фото тут

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.