Веселі канікули із Богом в селі Верхній Майдан

Share

Літо – пора фізичного та духовного відпочинку для дітей. З такою метою в селі Верхній Майдан було організовано відпочинковий табір при церкві Святих Володимира та Ольги «Веселі канікули з Богом». Духовною опікою та керівництвом займався отець Михайло Федорів та брат Йосафата, ЧСВВ, а допомагали їм у цій копіткій праці аніматори-волонтери: Карманська Роксолана, Карманська Богдана, Вовчук Тетяна та Онуфрак Діана.

Програма табору була насиченою, цікавою та повчальною. Розпочався відпочинок із спільної молитви та катехизації. Опісля проводилися різноманітні вікторини і конкурси, запальні та рухливі банси,  командні ігри, де діти вчилися бути дружніми, справедливими, чесними і відповідальними один за одного.

Неабияк згуртував та здружив учасників табору спільний похід до лісу. Активні ігри на природі, готування їжі на вогні, спільні пісні ще надовго залишаться у пам’яті дітей. Вони ж з радістю і нетерпінням будуть чекати наступного літа, щоб знову однією великою Божою сім’єю провести канікули з Богом.

Галина Токарук для прес-служби Надвірнянського деканату

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.