Вшанування Блаженної Йосафати

Share

20 листопада, в  монастирів сестер Служебниць м. Надвірна, відбулося вшановування пам’яті преподобної блаженної Йосафати Гордашевської.

О. Андрій Бакота, декана Надвірнянського протопресвітеріату, спільно із священиками УГКЦ, помолилися Акафіст до блаженної Йосафати. Опісля всі присутні змогли прикластися до мощей блаженної та отримати благословення через мирування.

В духовній науці о. А. Бакота наголосив: «Йосафата Гордашевська – людина, яка зуміла побачити потреби свого народу, відповісти на них. Вона не мала страху перед тогочасною владою, завжди допомагала людям, трудилася на Божу славу. І Господь у всьому допомагав їй. Її життєвий девіз був: «Ісусе, Ти моя мудрість, сила і потіха, щастя і скарб тут і у вічності». О. Андрій пригадав усім присутнім, що Папа Іван Павло ІІ, під час Божественної Літургії з нагоди беатифікації с. Йосафати у Львові у червні 2001 року, сказав такі слова: «Вона своєю щоденною і вірною самовідданістю йшла за Христом, посвячуючись дітям, хворим, убогим, неписьменним та знедоленим, у часто важких і непозбавлених страждань ситуаціях, у надзвичайний спосіб зуміла втілити Євангеліє у своє щоденне життя».

Блаженна Йосафата стала для усіх нас тим гідним, світлим прикладом для наслідування. Кожному, хто вірить і прохає її про допомогу, вона дарує своє милосердя – на сьогодні вже існує чимало свідчень її заступництва та чудесних зцілень. Адже добрі, милосердні діла сестри Йосафати Гордашевської продовжують жити, її святість осяває життя кожного християнина, який прохає про допомогу.

На завершення свята сестра-настоятелька Любов (Старжинська) подякувала отцям та всім присутнім за спільну молитву та віднайдення часу для вшанування засновниці їхнього Чину, блаженної преподобної Йосафати Гордашевської.

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *