Зустріч копії чудотворного образу Розп’ятого Ісуса Христа

Share

26 вересня 2018 р., в Прокатедральному Соборі Благовіщення Пресвятої Діви Марії м. Надвірна, відбулася урочиста зустріч копії Чудотворного образу Розп’ятого Ісуса Христа із Глинян. Численні віряни, відклавши всі свої недільні клопоти та турботи, прийшли до храму.

Отець Андрій Лукачик,  котрий є душпастирем у містечку Глиняни, розказав вірним історію чудотворної Ікони Спасителя. У своєму слові до вірних він зазначив: «Дуже часто люди приїжджають до паломницьким місць, прохаючи Бога про допомогу, бо Він мусить допомогти, якщо ж Господь не вислухає, не допоможе, відповідно, Його немає. Вони не усвідомлюють до кінця Божої благодаті, яку може отримати тільки той, хто провадить духовне життя… Нам потрібно зрозуміти, а чи все повинен виконувати для нас Господь? Чи це все принесе нам користь та запровадить до життя вічного? Бог завжди нам допомагає, на кожному кроці нашого життя. Нам тільки слід звертатися до Нього, словами молитви: Хай буде воля Твоя. У всіх наших випробуваннях та переживаннях покладаймо надії тільки на Єдиного Бога, бо в Ньому наше спасіння».

На завершення всі присутні одержали благословення через помазання єлеєм та окропленням Свяченою Водою. Після молебню о. Андрій Бакота подякував о. Андрію Лукачику за те, що ікона буде перебувати в Надвірній, а також, що, не дивлячись на свої душпастирські та батьківські обов’язки, він викроїв час, щоб привести ікону із Глинян до Надвірної. Також о. Андрій подякував гостю за слова духовної науки.

Копія Чудотворної ікони Спасителя із Глинян буде перебувати у прокатедральному Соборі Благовіщення Пресвятої Діви Марії м. Надвірна протягом двох тижнів (до 30 вересня).

о. Микола Гаврилюк
адміністратор веб-ресурсу
Надвірнянського протопресвітеріату

Розклад Богослужінь:

Понеділок: 8:00 Свята Літургія за здоров’я.

18:00 Молитовне зібрання Матері в молитві.

Вівторок: 8:00 Свята Літургія за померлих.

Середа: 8:00 Свята Літургія за здоров’я.

18:00 Молебен до Христа. Вервиця.

Четвер: 8:00 Свята Літургія за померлих.

18:00 Вечірня з Литією. Нічні моління під проводом ієромонаха Луки (Михайловича) завершення 23:30

П’ятницяРіздво Пресвятої Богородиці і Приснодіви Марії.

9:00 Утреня.

10:00 Свята Літургія.

Субота: 8:00 Свята Літургія за померлих.

Неділя: 9:00 Утреня.

10:00; 15:00 Свята Літургія.

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.