Користь від помилок та невдач

Share

Якщо люди зможуть зробити висновки зі своїх поразок, то вони можуть отримати від Бога безцінний дар, котрий допоможе їм утвердитися у вірі та наблизить до Нього. Господь завжди використовує усі наші невдачі та помилки, щоби благословити нас.

Усі наші помилки показують, що ми не є такими крутими та сильними. А це має допомогти нам побачити нашу неміч і наблизитися до Господа.

Пригадаймо собі учнів Ісуса, котрі не могли вигнати біса із юнака. Чи можемо ми уявити собі, яку невдачу вони потерпіла на очах сотні людей? І, що вони далі роблять? Вони підходять до Ісуса і запитують: «Чому ми не змогли цього зробити?». Для них це питання дуже важливе, бо допоможе розібратися та виправитися, винести урок для свого подальшого життя й служіння.

Пригадаймо також відречення апостола Петра. Ми пам’ятаємо, яким він був впевненим. Його самовпевненість зашкалювала. Проте саме ця поразка допомогла йому, та й усім, усвідомити свою духовну неміч та вбогість, зрозуміти велику потребу у Бозі.

Наші невдачі та помилки також можуть перетворитися на дорогу до Бога. ми знаємо, що Господь простив Петра. І Петро став одним із тих, кого ми називаємо «стовпами». Мине 50 днів і він стане одним із лідерів месіанського руху. Саме Петро стане тим першим, кого Господь пошле проповідувати до поган.

І ми, коли переживаємо падіння, помилки, невдачі, не зневірюймося, а правильно їх переосмислюймо. Відчувши на собі всі невдачі та негаразди, ми відновлюємося у Господі і знаємо, як допомогти іншим піднятися із подібних ситуацій.

Фото ілюстративне Pixabay

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *