Життя як Божий дар

Share

Глянь! Я записав тебе в себе на долонях (Іс 49,16).

Як маємо шанувати Божий дар — життя?

Бог з любові дає нам ЖИТТЯ на початку нашого існування на цій землі і наповнює нас життям кожної миті. З любові дає Він нам вічне життя в єдності з Ним. Любов, добро, краса, правда, які зустрічаємо на землі, є лише слабким відблиском того, яким є Бог. Життєдайний Творець є джерелом любові, добра, правди, краси.

Сопричастя (єдність) з Богом у Його любові, величі, доброті, досконалості перевищує будь-які відчуття, захоплює і сповнює людину любов’ю і блаженством. Перебуваючи в сопричасті з Богом, сприймаємо себе та інших, речі і події так, як це бачить Бог: в любові, милосерді, мирі та мудрості.

А в любові моїй перебуватимете, коли заповіді мої будете зберігати, як і я зберіг заповіді мого Отця і в його любові перебуваю (Йо 15,10).

Бог дає нам життя у всій його багатогранності. Шануючи цей незмірний і унікальний Божий дар життя, дбаємо про розвиток людини: духовний, д зичний, психічний, емоційний, соціальний. Усі ці сфери нероздільно переплетені в людській особі і становлять її цілість, щоб гармонійно зростаючи, -кити у святості й любові.

Християнське життя у світі — це відповідь християнина у вірі на Боже покликання, що охоплює також його ставлення до світу й до участі в суспільному житті. Християнин розпізнає своє місце у світі та своє життєве покликання у світлі віри, яка спонукає його до конкретних дій (Катехизм УГКЦ 915).

За книгою: Божі заповіді та Євангельські блаженства (Катехуменат і катехизація дорослих у УГКЦ).

Зображення ілюстративне Pixabay

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *