Не дозволяймо ненависті заволодіти нашим серцем

Share

Сьогодні відбуваються жахливі події. Біси просто розривають деяких людей і через них здійснюють страхітливі речі. В цей час дуже важливо зберігати своє серце в молитві і не дозволяти ненависті оселитися в ньому, як би нам при цьому не було важко.

Святе Письмо наголошує, що ми маємо благословляти тих, хто нас проклинає. В цьому випадку ми збираємо гаряче вугілля на голови тих людей, котрі нас образили та скривдили.
Чим є ці «гарячі вуглинки»? Вони допоможуть тим людям, нашим кривдникам, пробудити їхню совість. Адже наш Небесний Отець не бажає смерті жодному грішнику. І, що не дивно, навіть наші вороги потребують спасіння.

В книзі Г. Сенкевича «Камо грядеши» описані події, котрі відбувалися за правління імператора Нерона. В цей час були страшні й жорстокі гоніння на християн у Римі. Тут зображений один герой, котрий втерся в довір’я християн, все розвідав про них, а потім викрив їх та доповів про них імператору. Згодом відбуваються масові арешти, християн прив’язують до стовпів для спалення. Повз них із Нероном в колісниці їхав цей шпигун. Тоді один із християн, котрий був впливовою людиною у Римі, сказав шпигуну: «Я тобі все прощаю». Ці слова підкосили зрадника. Він зійшов із колісниці, почав гірко плакати та просити пробачення у всіх за те, що він вчинив. Його також стратили разом із християнами.

Боже милосердя завжди розкривається через прощення. Ми своїм непрощенням та ненавистю можемо віддаляти від себе це Боже милосердя.

В цей важкий час, коли усі ми бачимо звірства та зло, нам важливо самим не наповнитися злом та ненавистю. Молімося, щоби Господь відвернув від нас цю жорстоку несправедливу війну, охоронив наших воїнів, захистив мирних людей. І хай Божа милосердя, поміч та любов буде з усіма нами.

Фото ілюстративне – www.freepik.com

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *