Не все, що ви чуєте, – правда

Share

Не все, що ви чуєте, – правда.

«Простодушний довіряє кожному слову; розумний уважає на свої кроки» (Прип. 14:15).

Серед нас є так багато людей, котрі весь свій час просиджують або біля телевізорів, або у всесвітній павутині інтернету, черпаючи різноманітну інформацію. Нам, у цей тривожний час, як ніколи слід пам’ятати, що не все, про що ми читаємо, не все, про що ми чуємо, є правдою.

Цю істину підтверджують і слова Приповідок: «Простодушний довіряє кожному слову; розумний уважає на свої кроки» (Прип. 14:15). Не всі, хто говорять в інтернеті, соціальних мережах, на телебаченні чи радіо, знають, про що вони говорять. Зазвичай, це вже готовий текст, який просто потрібно перечитати та озвучити. І тут ми, як християни, повинні бути буде обережними та уважними.

Чимало людей, користуючись кризою, намагаються посіяти страх та паніку. Інші будуть прагнути отримати в ці непрості дні політичну чи фінансову вигоду. Хтось буде піднімати ціни у магазинах, а хтось буде говорити про теорію змови, сіючи страх серед людей. Нам слід не піддаватися цьому.

«Мудрість розумного – свою дорогу знати; безумство глупих – обман» (Прип. 14:8). Біблія вкотре повчає нас: особливо в умовах кризи, ми повинні приймати факти, а не страх, припущення, неправдиву статистику.

Бог дав на все, що нам потрібно, щоби бути мудрими та розумними в умовах кризи. Нам потрібно тільки звіряти все з Його Словами й бути переконаними, що Він завжди буде вести нас потрібною дорогою. І не забуваймо, що у кожного із нас є Святий Дух – наш Утішитель. І у кожного із нас є здоровий глузд, який допоможе нам правильно використати наш розум та бути обережними.

Ми, як послідовники Ісуса, не повинні бути просто людьми віри. Ми повинні бути людьми фактів.

«Придбай правду й не продавай її, тоді отримаєш – мудрість, навчання й розум» (Прип. 23:23)

Фото ілюстративне: City photo created by drobotdean – www.freepik.com

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.