Автобус

Share

Юнак, років 15-ти, увійшов в автобус. Хлопчина був дуже щасливим, бо в ньому нікого не було, автобус був пустим, можна було сісти куди заманеться. Він сів біля вікна, примістився затишно, адже йому їхати в самий кінець.

Автобус розпочав свій рух і через 20 хвилин був повністю забитий людьми.

Юнак сидів, слухаючи музику та роздивляючись у вікно. Раптом одна літня жінка доторкнулася до його плеча і: «Як вам не соромно, я у ваші роки поступалася місцем старшим, а ви…», – зразу ж до неї приєдналася і інша: «Оце молодь, сидить тут здоровий, молодий юнак, а хвора стара жінка повинна стояти!».

Майже через 2-3 хвилини на хлопця накинувся цілий автобус.

Юнак не витримав такого тиску і сказав: «Добре, я встану, але сяде на це місце тільки та людина, якій не буде соромно за свої слова!».

Звичайно, що його слова ввели всіх в шок, але сваритися всі не перестали. Хлопчик почав судорожно діставати щось з-під сидіння, і ось показалася милиця, а потім і друга, юнак встав з місця, спираючись на них.

Всі завмерли від здивування. Ніхто навіть не міг припустити, ніхто не хотів думати, що таке можливо… а літня жінка, яка так нервово цілу дорогу наступала йому на ноги, тепер зрозуміла, чому він не звертав на це жодної уваги.

Юнак їхав стоячи, на милицях, хоча йому було дуже важко, але він вистояв – йому додавало сили те, що місце біля вікна так і залишилося пустим всю дорогу.

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *