Назавизівська розколяда

Share

10 лютого в с. Назавизів,  Надвірнянського протопресвітеріату, відбулася розколяда, як завершальний акорд різдвяних свят. Як дорослі, так і діти, своєї щирою колядою дякували маленькому Ісусу за Його прихід на нашу грішну землю.

о. Василь Штангрет від імені пароха, о. Романа Іванківа, звернувся до всіх присутніх із привітальним словом, поблагословивши учасників та всіх присутніх.

Оксана Колінковська (завідувач Назавизівського Будинку Культури) та Назар Глуханюк розпочали це свято. Присутні змогли почути, як сучасні, так і стародавні колядки. Серед учасників були: тріо священиків УГКЦ о. Василя Штангрета, о. Юрія Боєчка та о. Михайла Луканюка; вокальний дитячий колектив Назавизівського Будинку Культури; танцювальний колектив дівчат із парафіяльної спільноти “Чисті серця”; хор “Милосердя” – виконавець Анастасія Вальчук; хор “Жива надія”; чоловічий парафіяльний квартет – п. Ю. Іваночко, п. В. Гаврищук, п. Л. Божак, п. В. Полатайко; молодь із парафіяльної спільноти, яка підготувала “Маланку”; колектив дівчат (гості із сусіднього села Мирне), що прибули на свято у супроводі о. Василя Кугутяка.

Василь Гаврищук для прес-служби Надвірнянського деканату

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.