Різдвяні вітання

Share

Дорогі читачі сайту!

Перенесімося в темну, глуху ніч, де не було чути ані шуму землі, ані людських голосів. Мовчить земна суєта, заснув грішний світ. Спить Єрусалим, спить вся Єрусалимська земля. Цілий світ окутаний сном. І ось, серед цієї глибокої ночі розкриваються небеса, знищуючи морок та темряву. Землю осіняє небесне світло, в якому Ангели сповіщають вбогим пастухам велику тайну: «Не бійтесь, бо я звіщаю вам велику радість, що буде радістю всього народу: Сьогодні народився вам у місті Давидовім Спаситель, він же Христос Господь. І ось вам знак: Ви знайдете дитя сповите, що лежатиме в яслах» (Лк. 2:10-12).

Сьогодні для усіх нас розвіявся морок гріху. Сонце Правди освітило землю. Скорбота перемінилася на радість, бо народився Той, Хто визволить нас від наших гріхів.

Бажаємо всім у ці дні Різдвяних свят наповнити духовною радістю свої серця, очистити свої душі від скверни гріхів, щоби разом із пастирями поклонитися Новонародженому Христу та з Ангелами заспівати: «Слава на висотах Богу й на землі мир людям його вподобання» (Лк. 2:14).

Христос рождається! Славімо Його!

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.