о. Андрій Василів

o_a_vasulivо. Андрій Василів, син Мирона та Марії, народився 12 жовтня 1985 року Божого, в с.Підпечери, Тисменицького району, Івано-Франківської області, в національно-свідомій і глибоко-релігійній родині.

Святі тайни Хрещення та Миропомазання прийняв з рук Преосвященного владики Кир Павла (Василика).

Після закінчення Підпечерівської ЗОШ І-ІІІ ступенів поступив до ПТУ №1 м.Івано-Франківська, де навчався і успішно закінчив навчання.

В 2004р. поступив до Івано-Франківської Теологічної Академії та проходив духовну формацію у Івано-Франківській Духовній Семінарії ім. священномученика Йосафата, яку закінчив у 2011р.Б. та здобув вищу освіту із ступенем магістра теології.
Також навчався та здобув в 2012р.Б. другу повну вищу освіту в Івано-Франківському Університеті Права ім. Короля Данила Галицького.

02 листопада 2005р.Б. в день пам’яті великомученика Артемія, в єпархіяльній каплиці «Покрову Пресвятої Богородиці» м.Коломия  з рук Правлячого Архієрея Коломийсько-Чернівецької єпархії  УГКЦ Кир Миколая (Сімкайла) прийняв ПІДДИЯКОНСЬКІ свячення, і до 2010р.Б. виконував піддияконську службу в єпархіальному управлінні Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ.

14 жовтня 2010р.Б. в день празника Покрови Пресвятої Богородиці, в єпархіяльній каплиці «Покрову Пресвятої Богородиці» м. Коломия, з рук Правлячого Архієрея Коломийсько-Чернівецької єпархії  УГКЦ Кир Миколая (Сімкайла) прийняв ДИЯКОНСЬКІ свячення.

17 квітня 2011р.Б. в день празника «Входу Господнього в Єрусалим» (Квітна Неділя), в Катедральному Соборі «Преображення ГНІХ» м.Коломия, з рук Правлячого Архієрея Коломийсько-Чернівецької єпархії  УГКЦ Кир Миколая (Сімкайла) прийняв ІЄРЕЙСЬКІ свячення.

З 2011р.Б. по 2012р.Б. виконував священичі обов’язки сотрудника церкви «Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього» УГКЦ м.Надвірна.

З 2012р.Б. виконує священичі обов’язки сотрудника Прокатедрального Собору «Благовіщення Пресвятої Діви Марії» УГКЦ м.Надвірна.

7 квітня 2010 р.Б. в день празника «Благовіщення Пречистої Діви Марії», преосвященним владикою Кир Миколаєм (Сімкайлом) нагороджений церковною відзнакою «З нагоди 20-річчя виходу з підпілля УГКЦ» за значний особистий вклад у розбудову та відродження Української Греко-Католицької Церкви.

05 травня 2017 р.Б. Правлячим Архієреєм Коломийсько-Чернівецької єпархії преосвященним єпископом Кир Василієм (Івасюком) нагороджений високою церковною нагородою – Жовтим Ієрейським Хрестом.

Одружений.