о. Степан Кузюк

о. Степан Кузюк син Дмитра та Євдокії. Народився 5 січня 1991 р. в с. Максимець, Надвірнянського р-ну, Івано-Франківської обл.

З вересня 1997 року навчався у Надвірнянській ЗОШ I-III ступенів №2. У 2005 році по закінченню 9-го класу, поступив у Коломийський Дяківсько-Катихетичний Коледж, який закінчив у 2008 році. Навчаючись у коледжі паралельно також навчався екстерном у Надвірнянській ЗОШ I-III ступенів №4, яку закінчив у 2008році.

В 2008 році, за порученням о. Григорія Сімкайла та з благословення Владики  Миколая Сімкайла, здавши вступні іспити, поступив на перший курс Івано-Франківської  Духовної  Семінарії ім. свмч. Йосафата, яку закінчив у 2015р.Б., та здобув вищу освіту із ступенем магістр богослов’я.

Також навчався та здобув в 2015р.Б. другу повну вищу освіту в Івано-Франківському Університеті Права ім. Короля Данила Галицького.

Піддияконські свячення отримав 17 серпня 2012 р.Б. з рук Правлячого Архиєрея Миколая Сімкайла в Єпархіальній каплиці  Покрову Пресвятої Богородиці м. Коломия.

8 березня 2015 р. Б. з рук Правлячого Архиєрея Коломийсько-Чернівецької єпархії  УГКЦ  Єпископа Василія Івасюка в храмі св. Володимира і Ольги с. Верхній Майдан Надвірнянського деканату отримав дияконські свячення.

Від 12 березня 2015р.Б. призначений на проходження дияконської практики на парохії Святих Косми і Дам’яна с. Лісна Тарновиця Тисменичанського деканату Коломийсько-Чернівецької Єпархії. А від 24 березня 2016р.Б. – на парохії Успення Пресвятої Богородиці с. Петрів та парохії Святих Косми і Дам’яна с. Сокирчин Обертинського деканату Коломийсько-Чернівецької Єпархії.

15 лютого 2017р.Б. , в день свята Стрітення Господа Нашого Ісуса Христа прийняв ієрейські свячення з рук Правлячого Архиєрея Коломийсько-Чернівецької єпархії  УГКЦ  Єпископа Василія Івасюка в храмі «Стрітення ГНІХ»

З 4 квітня 2017р. Б. виконує священичі обов’язки сотрудника церкви “Покрови Пресвятої Богородиці»  м.Надвірна.

Одружений.