о. Михайло Федорів

o_m_fedorivо. Михайло Федорів, син Мирона і Марії, народився 22 лютого 1968р.Б. в с.Криве, Козівського р-ну, Тернопільської області.

З 1975р.Б. навчався в Кривенській восьмирічній школі.

В 1983р.Б. закінчив навчання в школі і поступив у Львівський Технікум Залізничного Транспорту на спеціальність « Автоматика і телемеханіка на залізничному транспорті», який закінчив з відзнакою у 1987р.Б.

З 1987р.Б. по 1989р.Б. служив у лавах Радянської Армії.

З 1991р.Б. по 1996р.Б. навчався і успішно закінчив  Івано-Франківський Теологічно-Катехитичний Духовний Інститут.

13 червня 1995р.Б. в єпархіальній каплиці «Покрову Пресвятої Богородиці» м.Коломия з рук Правлячого Архієрея Коломийсько-Чернівецької єпархії преосвященного єпископа Кир Павла (Василика) прийняв Піддияконські свячення.

14 жовтня 1995р.Б. в церкві «Покрову Пресвятої Богородиці» м.Чернівці, з рук Правлячого Архієрея Коломийсько-Чернівецької єпархії, преосвященного єпископа Кир Павла (Василика) прийняв Дияконські свячення.

14 липня 1996р.Б. в церкві «Святого Миколая» с.Верхній Майдан, Надвірнянського деканату, з рук Правлячого Архієрея Коломийсько-Чернівецької єпархії, преосвященного єпископа Кир Павла (Василика) прийняв Ієрейські (священичі) свячення.

З дня ієрейських свячень і по сьогоднішній день адміністратор парафії с.Верхній Майдан, Надвірнянського деканату.

З 2000р.Б. по 2004р.Б. навчався і успішно закінчив Варшавський Католицький Університет імені Св.Стефана Вишинського (Польща), де здобув ліцензіат богослов’я.

19 грудня 1998р.Б. Правлячим Архієреєм Коломийсько-Чернівецької єпархії преосвященним єпископом Кир Павлом (Василиком) нагороджений високою церковною нагородою – Золотим Хрестом.

11 вересня 2000р.Б. Правлячим Архієреєм Коломийсько-Чернівецької єпархії, преосвященним єпископом Кир Павлом (Василиком) нагороджений високою церковною нагородою – Хрестом з прикрасами.

Одружений.