о. Микола Демянчук

o_m_demian4ykо.Микола Демянчук син Степана та Наталії, народився 22 листопада 1981р.Б. в м.Надвірна, в сім’ї практикуючих християн.

Навчався в Надвірнянській ЗОШ №1, яку закінчив в 1999р.Б.

Ще з ранніх літ відчув покликання служити Богові, тому під батьківською опікою отця мітрата Григорія Сімкайла почав прислуговувати при церкві «Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста» м.Надвірна.

Після закінчення школи, з благословення правлячого архієрея Коломийсько-Чернівецькох єпархії Кир Павла (Василика) у 1999р.Б. вступає в Івано-Франківську Теологічну Академію, яку успішно закінчив у 2005р.Б. отримавши ступінь бакалавра філософії і теології, кваліфікацію теолога та викладача релігієзнавства і християнської етики.

25.03.2006р.Б. з рук Правлячого Архієрея Коломийсько-Чернівецької єпархії  Кир Миколая (Сімкайла), в єпархіяльній каплиці «Покрову Пресвятої Богородиці»  м. Коломия прийняв піддияконські свячення.

07.04.2006р.Б. в день празника Благовіщення Пресвятої Діви Марії, в соборі «Благовіщення ПДМ» м.Надвірна, з рук Правлячого Архієрея Коломийсько-Чернівецької єпархії  Кир Миколая (Сімкайла) прийняв дияконські свячення.

12.02.2007р.Б. в день празника Трьох Святителів в соборі «Благовіщення ПДМ» м.Надвірна з рук Правлячого Архієрея Коломийсько-Чернівецької єпархії  Кир Миколая (Сімкайла) прийняв ієрейські свячення.

У 2007р.Б. у Хрестопоклінну неділю призначений адміністратором парафії «Різдва Пресвятої Богородиці» с.Молодків, Надвірнянського деканату, Коломийсько-Чернівецької єпархії. Одразу після призначення розпочинає своє служіння в тимчасовій богослужбовій каплиці, біля якої розпочинає будівництво церкви, яку в жовтні 2010р.Б. освячено Правлячим Архієреєм Коломийсько-Чернівецької єпархії  Кир Миколаєм (Сімкайлом).

З 2007р.Б. і до цих пір є душпастирем на даній парафії.

12 лютого 2017 р.Б. Правлячим Архієреєм Коломийсько-Чернівецької єпархії преосвященним єпископом Кир Василієм (Івасюком) нагороджений високою церковною нагородою – Жовтим Ієрейським Хрестом.

Одружений. Виховує з дружиною трьох дітей.