Стань помічником Святого Миколая.

Share

Просимо всіх людей доброї волі допомогти Святому Миколаю у придбанні подарунків для дітей, в яких немає нікого. В цей передріздвяний час ми маємо можливість стати добрими батьками для дітей, які не знають, що таке батьківська та материнська любов, які позбавлені ласки та ніжності, любові та тепла.

Кожен із нас, дорослих, має змогу об’єднатися у єдину християнську сім’ю, даруючи всім потребуючим діткам любов, підтримує, допомогу. Проявімо милосердя, розтопімо свої, обтяжені клопотами та буденністю, серця та душі, скиньмо з себе ярмо байдужості та черствості. І просто гляньмо на тих малих, беззахисних діток, які прагнуть, хоч краплинку радості та тепла.

 Уже кілька років поспіль на парафіях Коломийської єпархії проходить акція: «Допоможи Святому Миколаю прийти до всіх». Всі бажаючі можуть долучитися до збору пожертв для потребуючих дітей, а також втілити у життя їхні мрії, які викладені у щирих дитячих листах Святому Миколаю.

У деяких листах є такі прохання, котрі в силу здійснити тільки Святому Миколаю: повернути в родину батька, позбавити батьків алкогольної залежності чи, щоб діти відчули батьківську та материнську любов. Проте в наших силах придбати: олівці, крейду, солодощі, одяг чи ще якісь необхідні школярам речі.

Час, в якому живемо, нелегкий для кожного із нас. Погляньмо навколо себе і побачмо тих, хто неспроможний справитися самотужки, хто перебуває у розпачі та скруті, чиї очі наповнені сльозами та криком про допомогу. На жаль, це стосується і дітей: діти-сироти, діти із кризових та малозабезпечених сімей, вихованці інтернатів та дитячих будинків, – не можуть залишитися без подарунка від Святого Миколая.

Взяти участь у нашій акції є надзвичайно просто: потрібно звернутись до отців-парохів (Надвірнянського деканату) і вони вам дадуть один із дитячих листів до Святого Миколая, у листі можете прочитати про мрії та бажання дитини, а, отже, можете її мрію втілити в життя. Готові подарунки занесіть туди, де ви брали листа. Пізніше для дітей буде організовано свято Святого Миколая, під час якого вони отримають Ваші подарунки. Так само на парафіях (Надвірнянського деканату) є скрині для пожертв для цієї акції.

Станьмо хоч на один день помічником Святого Миколая: спричинімося до щирої дитячої радості та усмішки. І нехай Всемилостивий Господь, бачачи нашу жертовність та щирість, обдарує наші сім’ї миром, добром, щастя.

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *