Підготуймо наші серця до чуда Христового Різдва!

Share

Різдво – найпрекрасніша пора року. Адже навколо все таке дивовижне: яскраві ялинки, прикрашені будинки, танцюючі олені, чисельні натовпи, котрі поспішають придбати смаколики й дарунки. Прекрасна пора! Та чи в цьому є суть Різдва?

Різдво прекрасне завдяки Йому – Тому беззахисному Немовлятку, Котре народилося багато років назад і продовжує жити в серцях та життях мільйонів людей, котрі не бояться промовити: «Нехай буде радість!».

Різдвяну історію із Біблії ми досить добре знаємо. Вона відкриває нам історичне оповідання  про народження Ісуса. і розпочалася вона не у Вифлеємі, і навіть не в Назареті. Все розпочалося із двох стареньких людей – подружньої пари, яка постійно випрошувала у Бога дар батьківства. Їхні серця ніколи не сумнівалися, а були сповнені вірності та відданості Богу. Біблія так прекрасно описує Єлизавету та Захарію: «Вони були обидвоє справедливі перед Богом і виконували всі заповіді та накази Господні бездоганно» (Лк. 1:6).

У Єлизавети та Захарія ми можемо навчитися терпінню та відданості Богу. Ми, маючи їхній приклад, повинні довіряти Богу навіть у найскладніших та найскрутніших обставинах. І продовжувати жити праведним життям, не дивлячись на дні розчарування та відчаю. І щиро молитися та вірити, що Бог чує наші молитви і все робить задля нашої користі. І очищати серця від зла та готувати їх до прийняття любові, навіть, коли все сталося не так, як ми того хотіли.

Бог постійно чує наші молитви. Він уважно слухає всі наші прохання та бажання. І любить, коли ми приходимо до Нього сміливо, і просимо щиро. Біблія підказує нам ніколи не сумніватися і не опускати руки, а просити і не здаватися, шукати і не зупинятися, стукати і не відступати. «Просіть, і дасться вам; шукайте, і знайдете; стукайте, і відчинять вам» (Мт. 7:7).

І сьогоднішнє Різдво – дивовижною мелодією звучить у нашому світі, бо підкреслює, що ми служимо Богу, Котрий завжди відповідає на молитви і прохання Своїх дітей.

Попереду ще пару днів до зустрічі із Новонародженим Немовлятком, тому поспішімо очистити свої серця й розбудити свої душі.

Поспішімо підготувати свої серця до цього чудового й дивовижного різдвяного часу. Нам потрібно перемінити своє життя, щоби зрозуміти те призначення, для якого вибрав нас Господь. І впустити Його у своє життя. Бо тільки тих, кого Він кличе до великих справ, Він кличе у Свою присутність.

Бо Різдво – це час, коли усі ми повинні очікувати входу небес у наш грішний світ. Бо Різдво – це час, котрий пригадує нам, що чуда здійснюються, що на молитви завжди знайдуться відповіді, що небеса не так вже й далеко від нас. Бо Різдво – це час чудес та надій, а також усвідомлення того, що ми покликані творити великі діла з Богом.

Зображення ілюстративне – Pixabay

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *