Як провести з Богом літо

Share

Щоби це літо було наповнене чудами, Божою славою, радістю та різноманітними благословеннями, нам необхідно присвятити свій час Господу. І Святе Писання нам досить чітко вказує на це:

Нам потрібно, щоби Боже Слово  звучало в нас кожного дня цього чудесного літа. Тож перебуваймо в Його Слові.

«Лише будь мужнім і вельми хоробрим, щоб достеменно чинити за законом, як наказав тобі Мойсей, слуга мій. Не звертай від нього ні праворуч, ні ліворуч, щоб тобі щастило в кожній твоїй справі» (Іс. Нав. 1:7).

 Ми не можемо зберігати в собі Слово, в котре не вчитуємося, не вдумуємося, не розуміємо. Воно повинно стати нашим. Важливо кожного дня прищеплюватися до Слова, не відволікатися від читання та дослідження Біблії. Без цього життя з Богом просто не існує. І, звичайно, зберігаючи Слово, ми повинні його виконувати.

Нам потрібно цікавитися Божими планами. Ми відповідальні за те, щоби увійти в те благословення, що Бог для нас приготував, в Його плани відносно нашого життя. Не потрібно вважати, що з Богом все буде «на відмінно», без жодних проблем та випробувань.

«Мойсей, слуга мій, помер; тож устань, перейди оцей Йордан, ти й увесь цей народ, у землю, що я дам їм (синам Ізраїля)» (Іс. Нав. 1:2). Господь говорить до ізраїльського народу, щоби він отримав обіцяне. Настав час кожному із нас подолати перешкоду, котра перед нами стоїть та перейти туди, куди веде нас Господь і де вже очікує на нас.

Це літо повинно стати тим «Йорданом», котрий ми маємо перейти, щоби не опинитися в пустині. І пам’ятаймо, що ще ніхто самотужки не потрапив в обітовану землю – це можливо тільки разом з усієї християнською спільнотою.

 Важливо розуміти і те, що в тих місцях, куди веде нас Господь, Він приготував Свою владу і силу.

І там, в тих місцевостях, котрі Він нам посилає, Він буде проявляти владу і силу саме через нас. Ми будемо іти і діяти не власними силами, але з Божою допомогою.

«Усяке місце, де ступите підошвою ноги вашої, я дам вам, як сказав був Мойсеєві. Від пустині до цього Ливану й від великої ріки, ріки Ефрату, уся земля хеттитська, аж до Великого моря на захід сонця, буде вашим краєм. Ніхто не встоїть перед тобою, поки віку твого; як був я з Мойсеєм, так буду з тобою; я не полишу тебе і не покину» (Іс. Нав. 1:3-5).

Господь дає нам Свій закон, який записаний в Біблії, вказуючи на Свої обіцянки. Жодні духовні одкровення, розуміння та навчання, пророцтва та проповіді, якщо вони не погоджуються з Божим законом, з Біблією, – не можуть нас провести Божим шляхом.

«Будь мужнім і хоробрим: ти бо маєш передати цьому народові в посілість землю, про яку я клявся їхнім батькам, що дам їм» (Іс. Нав. 1:6).

Давайте всі разом, християнською спільнотою, увійдемо в таке літо, в котрому всемогутній Господь, Бог Ізраїля, наш Творець, буде вчити нас доброму і провадити в нове. І ми, йдучи цим шляхом, віднайдемо радість та насолоду в Господі.

Фото: Рixabay

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.