Язва, котра не лікується; рана, котра не гоїться…

Share

Існує така язва, котра не піддається лікуванню.

Існує така рана, котра постійно кровить й не гоїться.

Існує така підлість, котру неможливо ані заховати, ані позбутися.

Це всім відомий гріх. Незрозумілий та руйнівний. Він знищує життя. Він спалює душу. Він спутує розум.

Заради визволення людини від цієї підлості, заради вилікування всіх можливих і неможливих ран, прийшов наш Господь Ісус Христос на землю.

Євангелист Іван пише: «Ось Агнець Божий, який світу гріх забирає» (Ів. 1:29).

Чудо із чудес! У наше століття кібернетики, у століття руйнування будь-яких ідолів, у століття прогресу та розчарувань, приходить Ісус. Він такий, Яким був і двадцять століть назад. Він зцілює душу, оновлює серце, очищує розум.

Ісус визволяє від душевних мук. Від осуду совісті. Від тяжкого почуття непрощення. Від гіркого болю образ.

Всі ці «каміння» Ісус бере на Себе. Гріхи світу, гріхи мої, гріхи твої, гріхи кожного із нас Ісус бере на Себе. І помирає на хресті.

Пророк Ісая пише: «Він же був поранений за гріхи наші, роздавлений за беззаконня наші. Кара, що нас спасає, була на ньому, і його ранами ми вилікувані» (Іс. 53:5).

Ісус до кожного із нас говорить: «Істинно, істинно кажу вам: Кожен, хто гріх чинить – гріха невольник! Невольник не перебуває в домі повсякчас – повсякчас перебуває син. То ж коли Син вас визволить, то справді станете вільні» (Ів. 8:34-36).

 У цей важкий для кожного із нас час, коли ворог посягає на життя й добробут нашого народу, ми повинні, як ніколи, бути вірними Христові, бо тільки Він здолає зло та нечисть й подарує перемогу та щастя.

Зображення ілюстративне – Pixabay

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *