Деканальна піша проща до Гошева

Share

«Всю надію нашу на Тебе покладаєм, Мати Божа в чудотворній Гошівській іконі, збережи нас під Твоїм покровом, про це Тебе сердечно благаєм» (Молебень до Гошівської Богоматері).

28-29 червня відбулася піша проща вірних Надвірнянського деканату до Гошівської Чудотворної ікони Божої Матері. Парафіяни сіл: Мирне, Назавизів, Пнів, Гвозда та міста Надвірної разом з о. Василем Кугутяком та о. Василем Штангретом долають цей немалий відрізок шляху, щоби віддячити Богові за всі отримані дари та попрохати Його про допомогу нашій багатостраждальній Неньці-Україні.

Проща розпочалась Божественною Літургією у храмі Первоверховних Апостолів Петра та Павла с. Мирне. Прочани, яких налічувалося 45 чоловік, мужньо долали дорогу, не звертаючи увагу на погану погоду та проливні дощі.

 Паломники щиро вдячні о. Івану Носику та всім парафіянам с. Вербівці, котрі по-християнськи зустріли їх та зігріли теплом своїх сердець.

  Прибувши на Ясну Гору, поклонившись Пречистій Богоматері, подякувавши за всі рясні благословення та дари, які Вона випрошує у Свого Сина, Ісуса, прочани помолилися Молебень до Матері Божої.

У кожного прочанина на душі був біль та страждання, бо щодня гинуть найкращі сини та дочки на невизнаній війні, кожен просив Бога милосердя та любові, прощення своїх гріхів та благословення на подальше життя.

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *