Фестиваль коляд “На Рождество” у м.Надвірна

Share

10 лютого 2019 р. Б. Прокатедральний Собор Благовіщення Пресвятої Діви Марії зібрав у своїх стінах учасників та гостей VІІІ фестивалю коляд “На Рождество”.

Щороку це масштабне дійство об’єднує щирою колядою не тільки церковних солістів, але і народних аматорських та дитячих хорів, вокальних ансамблів, творчі та родинні колективи.

До усіх присутніх звернувся правлячий архиєрей Коломийської єпархії Кир Василій (Івасюк), згадавши бійців, котрі перебувають в зоні бойових дій на Сході нашої Батьківщини. Владика зауважив, що “там б’ють гради, а ми звідси маємо бити молитвою. Таким градом молитви є і наш фестиваль коляди”.

Опісля розпочалося театралізоване дійство “Вертеп” за участі акторів Івано-Франківського музично-драматичного театру ім. Івана Франка. Усі присутні могли насолодитися гарною колядою, прославляючи Спасителя світу. Особливі гості: Національна заслужена капела бандуристів України ім. Г. І. Майбороди завершили цей фестиваль коляд.

О. Андрій Бакота, парох Прокатедрального Собору Благовіщення Пресвятої Діви Марії, подякував усім присутнім, гостям та учасникам за дарування тепла, затишку та духу Різдва.

Усім виконавцям та організаторам заходу вручили подяки та пам’ятні подарунки.

Фото: прес-служба Коломийської єпархії

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *