“Хресна Дорога” на місці загибелі сотні «Чайки»

Share

2016 рік оголошений Церквою Роком Божого Милосердя.

В наміренні цієї події, в неділю, 24 квітня 2016року Божого, в селі Верхній Майдан, на місці загибелі сотні «Чайки» УПА, парохом отцем Михайлом Федорівим проведена Хресна Дорога для жителів і гостей села.

Здавалося, сама природа шумом смерекових верховіть супроводжувала Хресний похід. Від стації до стації кожне повчання зачіпало найтаємніші закутки людської душі: голодного нагодувати, спраглого напоїти, подорожнього в дім прийняти, у сумніві порадити, грішника навернути, ув’язненого відвідати, кривду терпеливо зносити, хворому послужити, сумного потішити, образу з серця прощати…

Величні хрести-стації, пагорби, місточки між ними, побожні пісні – все створювало атмосферу безмежного Божого Милосердя і відпусту гріхів, за що щиро молились віряни.

Закінчилась Хресна Дорога – з небес полився дощ, який напоїв спраглу землю. Для всіх присутніх – це ще одне нагадування: з кожним Христовим Воскресінням оживає Віра, Надія, Любов, які своїми терпіннями і муками для нас жертвував наш Спаситель Ісус Христос.

Для пресслужби деканату о. Михайло Федорів.

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *