Хресний Хід вулицями м. Надвірна

Share

Щороку в м. Надвірна проходить Хресний Хід. І цьогоріч він відбувся 23 березня, в мікрорайоні Ломоносова. Над стражданнями Ісуса Христа, нашого Господа та Спасителя, розважали: чисельне духовенство, молодь, учасники АТО, діти, представники влади та силових структур, лікарі, вчителі, представники церковних хорів та братств.

Слова молитви, болю, співчуття та каяття за людські гріхи підносилися до небесних висот. Те, що вчинив Ісус, неможливо ані описати, ані зобразити: Його жертва – безцінна, Його муки та страждання – незаслужені, Його любов – безмежна. Своїм милосердям Він огортає світ, зокрема, й кожну людину, а ми так поспішаємо відвернутися від Нього, так неохоче приймаємо Його слова науки, так не прагнемо направити своє життя. І так продовжуємо жити в своїх гріхах, в своїх пристрастях, в своїй зневірі, завдаючи нових мук, нових страждань своєму Спасителю.

Чимало століть минуло з часу розп’яття Ісуса Христа. А ми і далі, з року в рік, відтворюємо цю найганебнішу сторінку людської історії. Відтворюємо, щоби усвідомити та переосмислити цінність нашого життя, щоби не забути частіше дякувати Тому, Хто знищив смерть, Хто взяв на Свої рамена наші гріхи, Хто відкрив нам двері Небесного Царства. Чи зможемо ми до кінця зрозуміти жертву Ісуса Христа? Він – невинний, без жодної плями гріха, Бог, Творець Всесвіту, кладе Своє життя за кожну людину, щоби ми жили. Але, як жили? Жили новим життям: життям без гріхів, без нарікань, без підлості та ненависті. Жили з Ним та в Ньому. Досить вже тих гріхів, які ми творимо! Прийшов час для покаяння, час для всепрощення, час для оновлення та милосердя. Христос чекає на кожного із нас, але чи ми того бажаємо…

Хресний Хід відбувся. Та чи змінилися ми? Чи винесли щось із цієї жертви Ісуса? Живімо так, щоби нам не було соромно називатися християнами, щоби ми не опускали очі, коли входитимемо в Храм Божий, усвідомлюючи свою нікчемність та гріховність. Вдома, на роботі, серед людей, скрізь, де тільки можна, гордо виявляймо свою віру, свою любов та свою самопожертву. А Христос, Він не забариться, Він простить, Він витре сльозу, Він благословить і обдарує всіма необхідними ласками та дарами. Тільки не біймося впустити Його у своє життя…

Хресний хід завершився у Церкві Трьох Святителів. Вкінці о. Богдан Михайлина подякував чисельному духовенству та вірним, котрі взяли участь у Хресній Дорозі, а також всім, хто спричинився та допомагав в організації та проведенні Хресного Ходу.

о. Микола Гаврилюк
адміністратор веб-ресурсу
Надвірнянського протопресвітеріату

Більше фото- тицяй тут

Більше фото – тицяй тут

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.