«Канікули з Богом» у с. Стримба

Share

Останній місяць літа – час, коли діти допомагають батькам збирати врожай та готуються до школи. Однак о. Василь Іроденко, парох громади у с. Стримба, що на Івано-Франківщині, посеред праці та приготування шкільних портфеликів, подарував дітям можливість провести сім днів разом із Богом.

З 13 по 18 серпня на парафії Святого Миколая вперше відбулись «Канікули з Богом», які провели: о. Юрій Сас, редемпторист, спільно із аніматорами: Владиславом Саніцьким, Ольгою Яцків, Марічкою Безпятчук та Михайлиною Середою (спільнота «Молодь Святого Альфонса», м. Тернопіль).

Щодня діти із радістю молились на Святій Літургії, а після неї з нетерпінням очікували приготованої аніматорами інсценівки. Окрім цікавих проповідей отця, малеча щодня брала активну участь у катехизації. На цих заняттях упродовж тижня усі учасники роздумували про призначення людини. Чи не усім дітлахам припали до душі банси. Не бракувало і радісних пісень на прославу Бога.

Окрім духовного відпочинку, була можливість реалізувати свій спортивний потенціал. Різноманітні ігри та футбол надзвичайно цьому сприяли. Хлопці та дівчата різного віку могли кожного дня відвідувати майстер-класи, де власноруч творили цікаві речі та дарували їх своїм рідним.

Вечірні бесіди з отцем на різноманітну тематику та можливість поставити питання, на які поки що нема відповідей, гуртували у храмі місцеву молодь. Інтерактивні вправи допомагали краще зрозуміти почуте та спонукали до роздумів, з якими молодь, зазвичай, поверталась додому.

В один із днів у сільському клубі всі охочі мали можливість переглянути мультфільм «Думки навиворіт». Малеча весело провела час, а батьки отримали нагоду краще зрозуміти поведінку їхніх дітей у підлітковому віці.

Останній день табору, вже традиційно, став днем «Великої гри» – квесту, в якому після виконаних завдань та пройдених маршрутів, на всіх чекав солодкий подарунок.

Час табору був насичений та цікавий. Бог, нові друзі, знання та вміння  завоювали дитячі серця, тому тепер усі з нетерпінням чекають на наступні «Канікули з Богом».

о. Юрій Сас, ЧНІ

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.