На парафії  Покрову Пресвятої Богородиці м. Надвірна освятили накупольні хрести

Share

14 жовтня 2017 року преосвященний Владика Василій (Івасюк), єпарх Коломийський, із архипастирським візитом відвідав парафію Покрову Пресвятої Богородиці м. Надвірна.

Владиці співслужили: отець Юрій Зеленчук – адміністратор парафії Покрову Пресвятої Богородиці, отець-декан Андрій Бакота та священики Надвірнянського деканату.

У своїй проповіді Владика Василій зазначив, що празник Покрову нагадує нам мученичий шлях нашого народу на гору Голгофу. В сьогоднішньому часі локальних воєн ми шукаємо порятунку, підтримки та захисту у Пресвятої Богородиці. Преосвящений Владика Василій особливу увагу звернув вірних на цінність християнського подружжя, оскільки подружжя є основа Церкви, держави. Тому маємо звертатись до Богородиці, щоб вона оберігала наші подружжя.

По закінченні Архиєрейської Літургії отець Юрій подякував Владиці Василію, отцю-декану Андрію Бакоті та священикам за спільну молитву. Вкінці маленькі парафіяни для Владики, священиків та гостей парафії виконали на сопілках пісню.

Після водосвяття відбулось освячення накупольних хрестів для новозбудованої Церкви. Владика Василій подякував всім доброчинцям та зазначив, що ми всі стали свідками історичної події, адже накупольні хрести для новозбудованої церкви можуть освячуватись раз на 100-150 років.

 

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.