У Надвірній молились за загиблих героїв України

Share

23 травня в м. Надвірна, як і по всій Україні, відзначили День Героїв. Цей день присвячений всім українцям, які віддали своє життя боротьбі за свободу нашої Батьківщини.

Поминальні заходи проходили біля пам’ятного знаку Героям УПА, Марті та Миронові Свідрукам. Заупокійну панахиду за душі полеглих Героїв України, знаних та незнаних, які віддали свої життя за незалежність Української Держави, відслужив протопресвітер Надвірнянського протопресвітеріату о. Андрій Бакота, о. Андрій Василів та представники УПЦ КП.

Серед присутніх були представники міської та районної влади, ветерани ОУН-УПА, командири батальйонів та учасники АТО, волонтери, представники громадських організацій, політичних партій, депутати, та громадськість.

 До пам’ятного знаку Героям УПА, Марті та Миронові Свідрукам, були покладені квіти.

В цей день ми згадуємо та пам’ятаємо всіх тих людей, котрі показали надзвичайний приклад нездоланної мужності та відважного героїзму.

Хто ж вони ці відважні герої? Як не дивно, це прості люди: жінки та чоловіки, хлопці та дівчата, діти та літні люди, які, жертвуючи своїм життя, стали на захист України.

Ці відважні люди жили в різні епохи нашої славної історії: за часів руських князів Святослава і короля Данила; в козацьких полках Богдана Хмельницького, Івана Мазепи, Івана Виговського; в Українській Галицькій Армії Мирона Тарнавського; Січових Стрільців Дмитра Вітовського; Армії Української Народної” Республіки Симона Петлюри; ОУН Євгена Коновальця і Степана Бандери; УПА; членів визвольного руху шестидесятників; активістів Небесної сотні; воїнів АТО.

На жаль, число їхнє не перестає зростати та поновлюватися. В часи російської окупації на Сході України гинуть кожного дня відважні сини та дочки України. Нам же слід підносити свої молитви до Всевишнього, щоби подав такий бажаний мир нашій багатостраждальній Україні. А всіх мужніх воїнів оберігав від ворожої кулі та обдаровував Своїм благословенням.

Слава Українським Героям, які навічно в наших серцях!

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.