Владика Василій із Архипастирським візитом відвідав церкву Воздвиження

Share

Третього дня Різдвяних свят, на празник Святого апостола, первомученика й архидиякона Стефана, преосвященний Владика Василій відслужив Божественну Літургію у храмі Воздвиження Чесного Хреста Господнього м. Надвірна.

Преосвященного Владику урочисто зустрічали на подвір’ї храму: о. Ігор Шліхутка (адміністратор храму), духовенство та численні вірні. На Божественній Літургії Владиці Василію співслужили:  о. Ігор Шліхутка, о. Андрій Бакота (декан Надвірнянського протопресвітеріату), о. Роман Іванків та о. Михайло Мільчаковський.

У своєму Різдвяному посланні Владика наголосив: «Сенс різдвяного таїнства дуже добре розкриває. Святий Іриней каже: «Син Божий став Сином людським, щоб син людський став сином Божим». Різдво – це свято миру на землі, яке відкриває всі глибини премудрості Божої, щоб знайти спосіб визволити людину від рабства гріховного і знову примиритися з Богом. Син Божий знову наблизився до людини, ув’язненої гріхом, і сам стає людиною. Месія, перемінюючи людину, відчував втому, голод, спрагу, страждання і на кінець помер на хресті. Іншими словами, людська природа Сина Божого ні в чому не відрізнялася від нашої. Воплочення відбулося для того, щоб покаянням знищити гріх, подолати смерть і повернути на землю мир».

Вкінці Божественної Літургії всій церковній владі прозвучало многоліття. Декан Надвірнянського протопресвітеріату о. Андрій Бакота проголосив декрет про призначення о. Ігора Шліхутки парохом парафії Воздвиження Чесного Хреста. Владика Василій долучився до привітань новопризначеного пароха, бажаючи йому плідно працювати на Христовій ниві. Також Владика привітав усіх людей, котрі носять імена цього відважного Христового воїна: Степанів та Стефаній, наголосивши брати приклад та мужньо боронити Христову віру. При кінці святкування вірні могли приступити до мирування.

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *