Владика Василій освятив новий престол у церкві Різдва Богородиці с. Молодків (фото)

Share

У неділю блудного сина, 12 лютого 2017 р., Правлячий Архиєрей Кир Василій (Івасюк) відвідав парафію Різдва Пречистої Богородиці в с. Молодків. Перед початком Божественної Літургії Владика Василій здійснив чин посвячення нового престолу.

Божественну Літургію з Владикою Василієм співслужили: о. Микола Дем’янчук (адміністратор парафії Різдва Богородиці с. Молодків), о. Андрій Бакота (декан Надвірнянський), о. Роман Іванків, о. Ігор Шліхутка, о. Іван Гедзик, о. Микола Гаврилюк, о. Роман Богославець, о. Василь Штангрет.

Після читання Євангелії Владика Василій звернувся з проповіддю до присутніх. Зокрема, він наголошував на шкоді, яку приносить гріх заздрості та на важливості «нашого повернення до дому Отця Небесного».

«Заздрість – це почуття роздратування, ворожості, викликане благополуччям, успіхом і зверхністю іншої людини. Заздрісник бачить себе переможеним, а свого конкурента переможцем. І тому старший брат заздрить поверненню молодшого до батьківського дому. В основі почуття заздрості є переконання у власній неповноцінності», – зазначив владика Василій.

На закінчення Літургії отця Миколу Дем’янчука, адміністратора Церкви Різдва Богородиці, було нагороджене високою церковною нагородою: жовтим ієрейським хрестом.

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.