Запрошуємо взяти участь в акції: «Допоможи Святому Миколаю прийти до дітей-сиріт»

Share

Кожного року на теренах нашої єпархії проходить акція «Допоможи Святому Миколаю прийти до дітей-сиріт», до котрої можуть долучитися всі бажаючі. Діти пишуть листи до Святого Миколая, у яких просять про найрізноманітніші речі. В цих дитячих листах ми можна побачити не тільки мрії дитина, але і її навколишній світ, те, що її болить і чого їй бракує. Усі листи написані з бажанням привернути до себе увагу, з прагненням тепла і любові.

Кожна дитина прагне жити в мирі, спокою, достатку та люблячій сім’ї. І немає такої дитини, котра в такий довгоочікуваний вечір, не бажала б чогось особливого, найнеобхіднішого. І кожна дитина щиро вірить, що Святий Миколай неодмінної почує її.

Станьмо тими добрими добродіями для цих дітей. Виконаймо їхню мрію. Подаруймо промінь надії, розпалімо вогник віри. Адже Святий Миколай – великий Чудотворець та могутній Покровитель для усіх скривджених та пригнічених.

Наш Єпископ, Василій Івасюк, закликає: «… цього року в черговий раз допомогти святому Миколаю прийти до дітей сиріт з подарунками. Візьміть лист від дитини і реалізуйте в життя дитячу мрію. Тільки разом, спільними зусиллями, ми зробимо свято для тих найменших, котрі найбільше його потребують. Діти відкрили свої серця для Миколая, а ви, дорослі, допоможіть святому Миколаю».

Дитячі листи до святого Миколая  ви можете взяти у церквах нашого деканату.

Фото, ілюстративне: 3D Animation Production Company із сайту Pixabay

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.