Дивовижні докази Всесвітнього потопу

Share

Морські закам’янілості на вершинах гір

Читаючи Біблію, в главі 7 книги Буття, знаходимо опис, що всі гірські вершини та високі горби були покриті водою, тому все живе, що знаходилося на  поверхні землі було затоплене та загинуло. Звісно, що відповідь відносно потопу повинна стати очевидною. Невже ми не сподівалися віднайти по всій землі шари порід, заповнені мільярдами мертвих тварин та рослин, котрі дуже швидко закам’яніли в піску чи вапна? Це ми бачимо із різноманітних знахідок та розкопок. Існує тільки одне пояснення цього: в минулому води океану у визначений час покрили всі континенти.

Чи можуть континенти опуститися нижче сучасного рівня моря так, щоби води океану їх затопили?

Звичайно, що ні. Континенти складаються із більш легких порід, ніж породи океанського дна та мантії, яка знаходиться під континентами. Насправді, континенти мають тенденцію автоматично підніматися, і таким чином «плавати» на породах мантії вище океанського дна. Це пояснює, чому сучасні континенти мають високі пагорби в порівнянні з глибоким океанічним дном, тому басейни можуть стримувати таку велику кількість води.

  • Скам’янілі рештки морських тварин знаходимо набагато вище рівня моря;
  • Швидке поховання тварин та рослин;
  • Відкладені шари осадових порід, займають величезні площі;
  • Осадові породи були перенесені на величезні відстані;
  • Незначні сліди ерозії чи її повна відсутність між шарами;
  • Багато шарів відкладені в душе швидкій послідовності.

Скам’янілі амоніти (спірально закручені морські цефалоподи) були віднайдені в шарах вапна в Гімалаях Непала. Як морські закам’янілості потрапили в шари, які знаходяться на висоті тисячі мерів над рівнем моря?

Скам’янілі рештки морських тварин знаходять також високо в Гімалаях.

Отже, повинно існувати якесь інше пояснення: як океани змогли накрити континенти? Рівень моря повинен був піднятися наскільки, щоб води океану його затопили. Що ж спонукало до таких наслідків?

Біблія відкриває нам джерело додаткової води. В книзі Буття ми знаходимо: «На шістсотім році Ноєвого віку, другого місяця, сімнадцятого дня місяця, – цього дня прорвались усі джерела великої безодні й небесні загати розімкнулись» (Бут. 7:11). Отже, на початку Потопу відкрилися всі джерела безодні. Іншими словами, земна кора розкололася по всій землі, а із надр планети назовні вирвалася вода. Потім продовжуємо читати: «І панували води на землі сто п’ятдесят днів. І згадав Бог про Ноя, і про кожну звірину та про всяку худобу, що були  з ним в ковчезі. І Бог навів вітри на землю, і вода заспокоїлася. І закрилися джерела безодні та небесні розтвори, і дощ з не ба спинився» (Бут. 7:24-8:2). Як бачимо  з вище написаного ці джерела були відкриті протягом 150 днів. Звісно, що після цього об’єм океану збільшився наскільки, що океанські води затопили всі континенти.

Скам’янілі морські тварини та рослини були знайдені в шарах порід, які знаходяться сотні чи тисячі метрів вище рівня моря, саме вони стають мовчазними свідками того, що океанські води затопили континенти та перенесли мільярди морських істот. Саме так ці рештки мертвих морських тварин та рослин були поховані в шарах порід по цілій землі.

Ми знаємо, що катастрофа Біблійного Потопу була реальною подією, бо Бог Сам відкриває нам про це в Своїй Книзі. Тепер ми можемо сміливо та переконливо доказати та підтвердити стародавню та ясну Біблійну науку.

Скам’янілі морські тварини знаходяться високо в Гімалайських горах – найвищих в світі горах, які досягають у висоту 8848 метрів над рівнем моря. Геологи погоджуються, що ці морські скам’янілості у вапняних відкладеннях могли піддатися похованню тільки океанськими водами. Яким чином дані рештки закаменілостей у вапнякових породах могли залишитися так високо в Гімалаях?

Ми повинні пам’ятати про те, що шари порід в Гімалаях та інших гірських хребтах по цілому світі були відкладені під час Потопу ще до утворення цих самих гір. Насправді, більшість із згаданих гірських хребтів були виштовхану вверх рухом земної кори до їх сьогоднішніх висот  в кінці Потопу. Підтвердження цього знаходимо в Псалмі: «Звелися гори, зійшли долини до місця, що ти їм призначив. Поставив їм границю, якої не перейдуть, щоб знову покрити землю» (Пс. 104:8-9). Тут бачимо, що води Потопу зійшли в долини в той час, коли гори піднялися в кінцевій стадії катастрофи.

bible-facts

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.