Господь суворий, страшний та злий? Чи ні?

Share

Відкриваючи Євангеліє, книгу, яку написали апостоли і, яку надихнув їх написати Сам Господь, ми бачимо дуже багато описів Бога. зазвичай, у народі, звикли казати, що Бог є суворим, страшним, злим і за будь-який гріх карає. А попереду ще й вічність у пекельних муках.

Проте, якщо глибше зазирнути у Євангеліє, то ми побачимо, що Бог зовсім не злий. Тут ми знаходимо таку дивовижну Його характеристику: Бог – це Любов.

Бог – це любов. А усі ми, Його створіння, злі, черстві, несправедливі, ми вбиваємо, ми крадемо, ми мстимося, ми ненавидимо. Чому ми так чинимо? Та тому, що не знаємо нашого Бога любові.

А Бог продовжує нас любити, продовжує нас прощати, продовжує нас просити, щоби ми не воювали, щоби ми не вбивали, але любили. Чи можливе таке?

У Євангелії ми знаходимо: «Бог бо так полюбив світ, що Сина свого Єдинородного дав, щоб кожен, хто вірує в нього, не загинув, а жив життям вічним. Бо не послав Бог у світ Сина світ засудити, лише ним – світ спасти» (Ів. 3:16-17).

Ось наше Євангеліє! Слово Любові! Діло Любові! Найдосконаліша Любов!

Що ж тоді нам робити, щоби наша любов розквітала та ставала все сильнішою: «Очистивши послухом правди душі ваші для братньої нелицемірної любові, любіть гаряче один одного щирим серцем» (І Петр. 1:22).

Тож, очистимо свої душі, відкриймося до сприйняття Євангелії і тоді будемо вічно жити у любові.

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *