Кілька думок щодо святкування Хелловіну

Share

Коли християни святкують Хелловін, то цим наражають свої сім’ї на велику небезпеку.

Великий рівень демонічної активності по цілому світі в цю ніч повинен побудити християн до щирої та посиленої молитви. Ми повинні розуміти, що основна наша мета – це викривати темряву. Натомість ми бачимо, як у вітринах магазинів, кіосків, в кафе, на вулицях, на подвір’ях тих самих християн пропагується поклоніння темряві та шанування демонських сил.

Ми придумали собі речі, котрі нас розважають і, котрі вбивають ще один цвях у руки Ісуса Христа. Хелловін – це придуманий день, присвячений сатані та його демонам, в котрому нам не потрібно брати участь. Ми, християни, не повинні загравати з дияволом, але викривати його брехню.

Нам, християнам, потрібно відмовитися від розваг Хелловіну, показуючи цілому світу, що в нас немає нічого спільного з цим демонічним святом, котре пропагує вбивство та насильство над дітьми.

Що ж ми повинні робити в цей день? Нам слід зібратися для спільної нічної молитви. Молитися за своє місто чи село, за їхнє навернення та Боже змилування.

Біблія застерігає кожного із нас: «Не беріть участі в безплідних ділах темряви, а радше їх картайте, бо що ті люди потай виробляють, соромно й казати. Все, що ганиться, стає у світлі явним, а все, що виявляється, стає світлом. Тому говорить: «Прокиньсь, о сплячий, і встань із мертвих, а Христос освітить тебе!» (Еф. 5:11-14).

«Як прийдеш у землю, що її Господь, Бог твій, хоче тобі дати, не вчися наслідувати гидоту тих народів. Щоб не було в тебе нікого, хто призводив би свого сина чи свою дочку переходити через вогонь; нікого, хто ворожить, або кидає жеребом, або заговорює, або волхвує; або нашіптує, або викликає духів, або віщує, або розпитує мерців» (Втор. 18:9-11).

Стратегія диявола в тому, щоби заманити людей в пастку. Головна ж ідея полягає, щоби людина, котра потрапила в пастку, навіть цього і не запідозрила. Вона навіть і не думала, що це може статися. Хелловін – це навіть не пастка, це відкрите запрошення. Саме це і шокує більше за все: адже християни вагаються чи святкувати Хелловін.

Походження цього святкування сягає часів друїдів, кельтських окультних священиків, котрі наказували людям гасити домашні каміни. Натомість, вони розпалювали величезне багаття із дубових гілок, котре вважали святим. На цьому вогнищі вони спалювали тварин, врожай та людей, приносячи жертву своєму богу-сонцю та богу-смерті. Під час цієї демонічної церемонії люди вдягалися в костюми, зроблені із шкіри тварин та їхніх голів. Потім вони ворожили, перестрибували через вогнище, співали та танцювали. Все це робилося для того, щоби відігнати злих духів.

Насправді, коли діти вдягаються в різноманітні костюми, а особливо нечесті, то це запрошення в темряву, а також підтвердження того, наскільки дух зла розповсюдився в нашому світі.

Хелловін – це прояв зла в чистому його вигляді. Як ніколи у нас, християн, саме в цю ніч повинна бути можливість стати світлом, котре викриває діла темряви. Нам слід прокинутися і молитися за Боже змилування над нашим грішним світом.

Можливо Вас зацікавлять ці публікації:
Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.