Чому християни не повинні святкувати Хелловін?

Share

 Чимало християн говорять, що немає нічого поганого, коли вони будуть відзначати Хелловін.

Святе Письмо говорить нам, що:

Бог – це Бог життя. Хелловін – це уособлення смерті та жахіть. То чи повинні приймати християни свою участь в цьому святкуванні, прикрашаючи свої подвір’я надгробними пам’ятниками?

Святе Письмо говорить нам про діла темряви: «Ніч проминула, день наблизився. Відкиньмо, отже, вчинки темряви й одягнімось у зброю світла» (Рим. 13:12). Також воно навчає, що у світла немає нічого спільного із темрявою: «Не спрягайтеся з невірними в чуже ярмо! Яка бо спільність праведності з беззаконням? Що спільного між світлом та темрявою?» (ІІ Кор. 6:14). То чи повинні брати участь у цьому празнику темряви та смерті ті, котрі стали дітьми світла, котрих відкупив Христос Своєю хресною смертю?

В цьому празнику людина переживає страх та панічні атаки, а страх приходить від ворога. То чи повинні ми, християни, відзначати те, що побудоване на страху?

Чаклунство противне Богові: «Щоб не було в тебе нікого, хто призводив би свого сина чи свою дочку переходити через вогонь; нікого, хто ворожить, або кидає жеребом, або заговорює, або волхвує; або нашіптує, або викликає духів, або віщує, або розпитує мерців. Бо огидний для Господа кожен, хто це робить, і саме за ці гидкі звичаї Господь, Бог твій, проганяє ці народи перед тобою. Ти мусиш бути бездоганний перед Господом, Богом твоїм» (Втор. 18:10-13). Просто пройдімося магазинами з продукцією для Хелловіна, то чи не прославляємо ми чаклунство та різноманітну нечисть?

Чи не жахливо, коли християни вдягають своїх дітей в маскарадні костюми: диявола, відьом, монстрів та інших жахливих персонажів. Чи таким жестом ми не віддаємо своїх дітей на служіння сатани, творячи такі демонічні речі?

Святе Письмо закликає нас: «Ваша слухняність дійшла до всіх. Ви – моя радість, але я хочу, щоб ви були мудрі в доброму і від зла чисті» (Рим. 16:19). «Тож вийдіть з-поміж них і відлучіться, – каже Господь. Нечистого не дотикайтесь, і я вас прийму» (ІІ Кор. 6:17). Невже Бог не бажає, щоби Його діти були відокремлені від світу, гріха та зла?

Задумаймося: Кого ми маємо прославляти, Христа чи хелловінську нечисть? Не відкриваймо двері ворогу людського роду та цьому жахливому святкуванню. Господь шість днів трудився над створенням такого чудесного світу, а сьомого дня відпочивав. Ми ж, його послідовники, прагнемо відібрати один день та присвятити його, прославляючи зло, темряву, чаклунство, страх, смерть та демонічні сили, принижуючи всемогутність та величність Бога. Християни, котрі відзначають Хелловін, стають схожими на послідовників сатани, вони прагнуть вгодити і Богові, і дияволу, забуваючи, що такі речі просто несумісні. В Ісуса немає нічого спільного із дияволом: «Яка бо спільність праведності з беззаконням? Що спільного між світлом та темрявою?» (ІІ Кор. 6:14). І в нас, християн – послідовників Христа, також не повинно бути нічого спільного із силами зла.

Фото: pixabay

Можливо Вас зацікавлять ці публікації:
Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *