Що чекає на тих, хто пишаються собою.

Share

Достатньо порівняти карти древнього й сучасного світу, щоби жахнутися із долі деяких могутніх держав. Одні із них зникли, інші канули в небуття та перетворилися на тінь.

 А що сталося з християнами? З тими, хто пережив скільки випробувань, заборон, знущань, катувань? Вони все перемогли й все подолали, бо з ними був Бог. А нам відомо, що, «якщо Бог з нами, то хто насмілиться виступити проти нас».

Згадаймо, що сталося з відомим, гордим, багатим та знаменитим містом Тиром. Його жителі постійно сміялися над Христовими послідовниками, не розуміючи, що за ними стоїть не воля й сила людей, але Божа всемогутність. Згодом це місто зник.

«Так говорить Господь Бог: Ось я йду проти тебе, Тире! Я підійму на тебе силу народів, неначе море підіймає хвилі. Вони зруйнують мури Тиру, і повалять його башти. Я вимету порох його геть із нього, і зроблю з нього голу скелю» (Єзек. 26:3-4).

І від могутнього та багатого міста нічого не залишилося. Пам’ятники величі зруйновані, багатство розкрадене, товари знищені, стіни зруйновані, навіть земля та дерева опинилися у морі. Музика стихла і більше не чутно веселих пісень. На місці славного міста залишилася гола скеля. Доля цього міста вжахне багатьох царів.

Історію творять не сильні, але віддані й слухняні Богові, смиренні перед Його волею. І ця боротьба не боротьба сильнішого із сильним, але це боротьба смирення із гордістю. Сьогодні відбувається суд над Тиром, а завтра прийде черга Вавилону. Жоден гордий цар, народ, місто не зможе протистояти Богові.

Царі та царства виникали та помирали. Тільки Боже Царства завжди стоїть міцним та неушкодженим. Тільки той, хто є вірним та послушним Богові, хто займає своє місце у Його плані, приймаючи все з подякою та смиренням, не повинен переживати через війни та катастрофи. Що б не сталося, він буде жити, бо з ним Бог.

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *